PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Największe tegoroczne transfery w zarządach sieci handlowych w Polsce - raport Propertynews.pl

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 cze 2013 11:15

Największe tegoroczne transfery w zarządach sieci handlowych w Polsce - raport Propertynews.pl

Pierwsza połowa 2013 roku obfitowała w wiele niespodziewanych wydarzeń, jeśli chodzi o zmiany na najwyższych stanowiskach w zarządach sieci sklepów, rozwijających się w galeriach handlowych. Portal Propertynews.pl przygotował listę najbardziej spektakularnych transferów, nominacji i rezygnacji w firmach zajmujących się sprzedażą detaliczną w Polsce.

REKLAMA

W lutym br. nowego dyrektora generalnego powołała firma Sephora Polska. Stanowisko po zmarłym Michale Dominiku objął Gilles Dougoud. Przed dołączeniem do zespołu Sephora Gilles Dougoud piastował stanowisko dyrektora zarządzającego ds. rynków zagranicznych w Moët & Chandon, a wcześniej był dyrektorem generalnym Parfums Christian Dior na Francję. Zajmował stanowiska prezesa zarządu Parfums Givenchy i Guerlain w Stanach Zjednoczonych. Był też dyrektorem ds. sprzedaży międzynarodowej oraz dyrektorem zarządzającym w Wielkiej Brytanii, a wcześniej dyrektorem generalnym na Francję oraz dyrektorem ds. eksportu na Europę w Parfums Givenchy.

Zmiany na najwyższym szczeblu ogłosiła także w Polsce firma Go Sport. Od stycznia nowym dyrektorem generalnym została Dorota Wiaderek, pełniąca od marca 2012 roku funkcję dyrektora operacyjnego w firmie. Dorota Wiaderek wcześnej zarządzała franczyzą Kosmetycznych Instytutów dr Irena Eris oraz przez ostatnie 3 lata pracowałą jako dyrektor marki Dior w Polsce.

Ważną, chociaż z pewnością spodziewaną zmianą było przejęcie przez Rafała Bauera spółki Próchnik. 12. lutego zastąpił on na stanowisku wcześniejszego prezesa spółki, Krzysztofa Grabowskiego. Stanowisko stracił także wiceprezes, Paweł Jaworski. Rafał Bauer zajmował stanowisko prezesa funduszu inwestycyjnego Black Lion. W swojej karierze pracował także m.in. w Wólczance czy grupie Vistula.

Dużym zaskoczeniem okazało się także przejście ze spółki C-Trade, właściciela sieci Centro, do sieci Avans Gerarda MikinyWcześniejszy CEE Expansion Director rosyjskiej C-Trade objął stanowisko dyrektora pionu inwestycji w polskiej sieci elektromarketów.

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA