PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

NAP Invest zatrudnia dyrektora ds. komercjalizacji i zapowiada kolejne inwestycje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lip 2013 11:50

NAP Invest zatrudnia dyrektora ds. komercjalizacji i zapowiada kolejne inwestycje

Stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji w NAP Invest Group od 1 lipca objęła Justyna Bergmann. Będzie odpowiedzialna za komercjalizację wszystkich projektów handlowych Grupy oraz organizację działu komercjalizacji.

REKLAMA

Justyna Bergmann ma ponad 7-letnie doświadczenie na rynku najmu nieruchomości komercyjnych, zdobyte w Polimeni International, gdzie odpowiedzialna była za najem Galerii Słupsk, Galerii Rumia oraz Galerii Jastrzębie. Od 2009 r. w Inter IKEA Centre Group zajmowała się rekomercjalizacją m.in. Centrum Franowo w Poznaniu, CH Port Łódź w Łodzi, Parku Handlowego Matarnia w Gdańsku.

- NAP Invest Group planuje dostarczyć w najbliższych dwóch latach na rynek polski kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej, w tym centrów pod marką Centrum Zakupów. To koncept convenience center, który wprowadza nowoczesny handel do miejsc o dużym potencjale zakupowym, w których nowoczesnej powierzchni handlowej brakuje, a najemcom sieciowym daje możliwości lepszego spenetrowania rynku w mniejszych miastach - do 50 tys. mieszkańców. Dalszy dynamiczny rozwój konceptu niewątpliwie wymaga szerszego dotarcia do polskich i międzynarodowych sieci - mówi Justyna Bergmann.

- Dodatkowo prowadzimy rekomercjalizację oraz prace restylingowe dla Galerii Rembielińskiej w Warszawie. W efekcie zmieni się ok 30% brandów. Stawiamy na nowoczesną modę oraz rozbudowę oferty gastronomiczne, a także nowy, dynamiczny wizerunek, bliski naszej grupie docelowej - dodaje.

Justyna Bergmann ukończyła studia na warszawskiej AWF, a następnie studia podyplomowe na wydziale zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarki Nieruchomościami w Warszawie.

NAP Invest Group jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma zakłada strategiczną obecność z realizowanymi galeriami i parkami handlowymi w centrach miast do 50 tys. mieszkańców lub centrach wielkich osiedli mieszkaniowych. Grupa jest właścicielem Galerii Rembielińskiej w Warszawie oraz rozwija nowy format typu convenience pn. Centrum Zakupów. NAP Invest Group realizuje również inwestycje mieszkaniowe - obecnie trwa budowa dwóch osiedli w Lublinie oraz planowane są dwa projekty mieszkaniowe w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA