PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa energia w Go4Energy

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 lip 2017 13:30

 Nowa energia w Go4Energy Katarzyna Podyma

Do firmy Go4Energy dołączyła Katarzyna Podyma, która objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu.

REKLAMA

- Pracę w firmie Go4Energy traktuję jako wspaniałe wyzwanie. Jestem dumna, że będę mieć możliwość popularyzacji tak prestiżowych i wartościowych produktów, jakimi są certyfikaty ekologiczne dla budynków. Przyjazne środowisku, dobrze zaprojektowane, właściwie wykonane i mądrze eksploatowane nieruchomości z całą pewnością przysłużą się zdrowiu i komfortowi przyszłych użytkowników. Dlatego też naszym celem jest działanie na rzecz uzyskania certyfikatów przez wszystkie nowo powstające budynki, czy to inwestycje komercyjne czy mieszkaniowe - mówi Katarzyna Podyma, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Katarzyna Podyma zdobywała doświadczenie w firmach z branży nieruchomości i budownictwa, niejednokrotnie wprowadzając na rynek nowe produkty i usługi. W Go4Energy zajmie się opracowaniem i wdrożeniem strategii działań marketingowo-sprzedażowych dla wszystkich usług oferowanych przez firmę.

Go4Energy to spółka doradcza, specjalizująca się w prowadzeniu analiz zużycia energii i certyfikacji budynków. Od 17 lat współpracuje z inwestorami, właścicielami i zarządcami nieruchomości, projektantami oraz generalnymi wykonawcami. W ofercie firmy znajdują się między innymi analizy zużycia energii, komfortu termicznego użytkowników, oświetlenia dziennego, jakości środowiska i powietrza wewnętrznego. Na podstawie obliczeń, symulacji i modelowania tworzone są projekty racjonalizacji zużycia energii w budynkach projektowanych. Uzupełnienie modeli teoretycznych wynikami pomiarów stanowi zaś bazę analiz dla budynków istniejących.

Wyznając ideę zrównoważonego budownictwa Go4Energy wspomaga swoich klientów długoterminowymi projektami zarządzania energią w budynkach, racjonalizacji na etapie koncepcyjnym, projektowym i eksploatacyjnym, wdraża procesy project commissioning'u oraz certyfikacji BREEAM, LEED, WELL. We współpracy z Ogólnokrajowym Stowarzyszeniem Wspierania Budownictwa Zrównoważonego OSWBZ wprowadza również jedyny, polski certyfikat Green Building Standard.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA