PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa energia w Go4Energy

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 lip 2017 13:30

 Nowa energia w Go4Energy Katarzyna Podyma

Do firmy Go4Energy dołączyła Katarzyna Podyma, która objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu.

REKLAMA

- Pracę w firmie Go4Energy traktuję jako wspaniałe wyzwanie. Jestem dumna, że będę mieć możliwość popularyzacji tak prestiżowych i wartościowych produktów, jakimi są certyfikaty ekologiczne dla budynków. Przyjazne środowisku, dobrze zaprojektowane, właściwie wykonane i mądrze eksploatowane nieruchomości z całą pewnością przysłużą się zdrowiu i komfortowi przyszłych użytkowników. Dlatego też naszym celem jest działanie na rzecz uzyskania certyfikatów przez wszystkie nowo powstające budynki, czy to inwestycje komercyjne czy mieszkaniowe - mówi Katarzyna Podyma, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Katarzyna Podyma zdobywała doświadczenie w firmach z branży nieruchomości i budownictwa, niejednokrotnie wprowadzając na rynek nowe produkty i usługi. W Go4Energy zajmie się opracowaniem i wdrożeniem strategii działań marketingowo-sprzedażowych dla wszystkich usług oferowanych przez firmę.

Go4Energy to spółka doradcza, specjalizująca się w prowadzeniu analiz zużycia energii i certyfikacji budynków. Od 17 lat współpracuje z inwestorami, właścicielami i zarządcami nieruchomości, projektantami oraz generalnymi wykonawcami. W ofercie firmy znajdują się między innymi analizy zużycia energii, komfortu termicznego użytkowników, oświetlenia dziennego, jakości środowiska i powietrza wewnętrznego. Na podstawie obliczeń, symulacji i modelowania tworzone są projekty racjonalizacji zużycia energii w budynkach projektowanych. Uzupełnienie modeli teoretycznych wynikami pomiarów stanowi zaś bazę analiz dla budynków istniejących.

Wyznając ideę zrównoważonego budownictwa Go4Energy wspomaga swoich klientów długoterminowymi projektami zarządzania energią w budynkach, racjonalizacji na etapie koncepcyjnym, projektowym i eksploatacyjnym, wdraża procesy project commissioning'u oraz certyfikacji BREEAM, LEED, WELL. We współpracy z Ogólnokrajowym Stowarzyszeniem Wspierania Budownictwa Zrównoważonego OSWBZ wprowadza również jedyny, polski certyfikat Green Building Standard.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA