PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa Leasing Director Europe w Neinver

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 wrz 2017 09:23

 Nowa Leasing Director Europe w Neinver Barbara Somogyiova, Leasing Director Europe w Neinver

Barbara Somogyiova objęła stanowisko Leasing Director Europe w Neinver. Będzie odpowiadać za działania grupy w obszarze leasingu na poziomie międzynarodowym, a jej bezpośrednim przełożonym będzie Managing Director.

REKLAMA

Barbara Somogyiova pokieruje leasingiem grupy Neinver w siedmiu krajach europejskich, dla 21 centów zarządzanych przez hiszpańską firmę. Do jej zadań należeć będzie budowa strategicznego kierunku rozwoju nowych projektów, takich jak powstające centra w Amsterdamie i Pradze, których siła wynika z doskonałej lokalizacji i atrakcyjności dla turystów.

- Z entuzjazmem przyjęłam możliwość budowania ogólnoeuropejskiej synergii dla partnerów marki Neinver. To bardzo mobilizujący cel - mówi Barbara Somogyiova, nowa Leasing Director Europe. Jestem zaszczycona, że mogę pracować dla jednego z pionierów branży outletowej w Europie – dodaje.

Barbara Somogyiova przechodzi do Neinver z Arcus Real Estate (Percassi Group), gdzie od 2014 roku zajmowała stanowisko Head of Leasing outletów na rynku włoskim. W kręgu jej działań zawodowych leżało wzmacnianie partnerstwa z markami brandowymi i najemcami sieciowymi oraz koncentrowanie się na luksusowych outletach w obszarach metropolitalnych. Somogyiova rozpoczęła karierę w branży nieruchomości komercyjnych w 2005 roku, w firmie zarządzającej wielkopowierzchniowymi stacjami kolejowymi Grandi Stazioni we Włoszech.

Nowa Leasing Director Neinver uzyskała stopień doktora w dziedzinie nauk politycznych
na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku oraz dyplom licencjata na Uniwersytecie w Mount Holyoke w Massachusetts. Studiowała także stosunki międzynarodowe w Institut d'Études Politiques w Paryżu.

- Dotychczasowy dorobek Barbary, jej międzynarodowe doświadczenie i zaangażowanie
w tworzenie rozwiązań, przynoszących obustronne korzyści, dają nam pewność, że znacząco przyczyni się  do wzmocnienia naszego obecnego portfolio i budowy sukcesu w procesie rozwoju. Tym samym umocni pozycję Neinver jako europejskiego lidera rynku – podkreśla Carlos González, Managing Director Neinver.

Barbara Somogyiova przychodzi do Neinver w czasie, gdy firma, poza rozwojem nowych projektów w Europie, jest w trakcie cyfrowej transformacji swojego modelu biznesowego i  wprowadza nowe technologie zarządzania. Uzyskane w ten sposób wskaźniki statystyczne posłużą również zoptymalizowaniu strategii lesingowej firmy i stanowić będą unikalną wartość dla jej partnerów biznesowych - przedstawicieli marek i poszczególnych salonów outletowych. Neinver wzmocni pozycję lidera branży, dzięki jedynemu w swoim rodzaju modelowi zarządzania.

Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director, nadal odpowiadać będzie za działania firmy na polskim rynku oraz w projektach międzynarodowych, prowadzonych przez Neinver Polska.

 

 


                                     

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA