PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa nominacja w BlackRock

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 lut 2014 15:19

Nowa nominacja w BlackRock

W następstwie przejęcia MGPA przez BlackRock w październiku 2013 roku, Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock.

REKLAMA

Wojciech Smyk odpowiada obecnie za zarządzanie aktywami oraz poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w Polsce w ramach działalności BlackRock na rynku nieruchomości.

Wojciech Smyk posiada siedmioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych oraz inwestycyjnej. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch kierunkach. Posiada również tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Przed dołączeniem do zespołu BlackRock (wcześniej MGPA), pracował w Ernst & Young Real Estate w Warszawie.

 

BlackRock to firma zajmująca się zarządzaniem inwestycjami oraz świadcząca usługi doradcze dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych na całym świecie. Na koniec grudnia 2013 roku łączna wartość aktywów zarządzanych przez BlackRock wyniosła 4,324 biliona dolarów. BlackRock oferuje usługi obejmujące m.in. rachunki wydzielone, fundusze wzajemne, iShares® (fundusze EFT) oraz inne narzędzia zbiorowego inwestowania. Firma świadczy też usługi w zakresie zarządzania ryzykiem oraz doradztwa dla inwestorów instytucjonalnych w ramach BlackRock Solutions®.

Siedziba BlackRock mieści się w Nowym Jorku. Na dzień 31 grudnia 2013 roku firma zatrudniała około 11 400 pracowników w ponad 30 krajach i działała na kluczowych rynkach, w tym w Ameryce Północnej i Południowej, w Europie, Azji, Australii, na Środkowym Wschodzie oraz w Afryce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA