PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa twarz, nowe usługi. CBRE wzmacnia zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 maj 2017 16:19

Nowa twarz, nowe usługi. CBRE wzmacnia zespół Jan Banasikowski

CBRE poszerza ofertę usług doradczych świadczonych przez strukturę Advisory & Transaction Services, o zaawansowane rozwiązania HR, służące wzmocnieniu poziomu konkurencyjności i bezpieczeństwa klientów w obszarze dostępu do zasobów ludzkich.

REKLAMA

Do grona ekspertów dołączył Jan Banasikowski, który objął funkcję Senior Consultant i będzie odpowiadał za usługi doradcze w zakresie HR dla klientów.

Jan Banasikowski posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze doradztwa Human Resources, które zdobywał w jednej z największych firm sektora usług HR – Work Service, to największa firma sektora usług HR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W swojej pracy Jan odpowiadał m.in. za doradztwo i opiekę nad strategicznymi klientami oraz działania typu business development. Posiada doświadczenie w realizacji projektów z zakresu, m.in. optymalizacji kosztów HR i outsourcingu personalnego, wsparcia eksperckiego dla środowisk inwestorów zagranicznych, efektywnych form rekrutacji oraz wzmacniania wizerunku firm jako atrakcyjnych pracodawców.

- Odpowiednio wyspecjalizowana kadra pracowników jest jednym z kluczowych aspektów, stanowiących o przewadze konkurencyjnej danej firmy i zarazem jednym z głównych wyzwań sygnalizowanych przez naszych klientów. Dynamicznie rozwijający się rynek pracownika oraz rosnące wymagania i trudności ze znalezieniem wykfalifikowanych ekspertów powodują, że organizacje potrzebują większego wsparcia w tym zakresie. Doradztwo HR pomaga w wybraniu najlepszej lokalizacji do biznesu tak, żeby zagwarantować dostęp do poszukiwanych kandydatów. Zaproszenie Jana do naszego zespołu Advisory & Transaction Services CBRE jest odpowiedzą na rosnące potrzeby klientów w tym zakresie oraz kolejnym krokiem w rozwoju procesu doradztwa stanowiącym uzupełnienie świadczonych do tej pory usług jak pomoc przy budowie środowiska pracy, czy zarządzanie zmianą - komentuje Łukasz Kałędkiewicz, Senior Director, szef struktury Advisory & Transaction Services, CBRE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA