PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa twarz w Gemini Holding

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 01 mar 2018 10:04

Nowa twarz w Gemini Holding Joanna Zemczak, Gemini Holding

Joanna Zemczak obejmie stanowisko menadżera ds. najmu Gemini Holding. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie i koordynowanie działań komercjalizacyjnych i rekomercjalizacyjnych centrów handlowych Gemini Park.

REKLAMA

Joanna Zemczak jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2005 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych, negocjowaniu i renegocjowaniu umów najmu oraz monitorowaniu i egzekwowaniu zapisów umów najmu, które zdobyła podczas ponad 10-letniej pracy jako Menadżer ds. Najmu w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego.

– Miło mi zakomunikować, że zespół Gemini Holding wzmocniła Joanna Zemczak, doświadczona na rynku deweloperskim menager, która będzie odpowiedzialna za proces najmu obiektów będących w portfelu spółki. Jesteśmy pewni, że obecność i kompetencje Joanny przyczynią się do jeszcze lepszych efektów w zakresie komercjalizacji lokali oraz do owocnej współpracy zarówno z obecnymi jak i nowymi najemcami naszych obiektów – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca w Gemini Holding. – Zatrudnienie nowego pracownika ma na celu wzmocnienie zespołu ds. komercjalizacji, które jest niezbędne ze względu na planowane działania związane z rekomercjalizacją centrów Gemini Park w Tarnowie i Bielsku-Białej, jak również zaawansowane działania na ostatnim etapie komercjalizacji najnowszej inwestycji w Tychach – dodaje A. Malcharek.

Gemini Holding to krakowska firma, która od 25 lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się trzy takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz budowane obecnie centrum handlowe Gemini Park Tychy, którego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA