PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa twarz w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 kwi 2015 10:18

Nowa twarz w Savills Kinga Paździorko

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, powołała Kingę Paździorko na stanowisko menedżera ds. personalnych, z siedzibą w Warszawie.

REKLAMA

Kinga będzie odpowiadała m.in. za opracowanie i realizację strategii zasobów ludzkich, prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracę z zarządem firmy,  określanie potrzeb szkoleniowych oraz rozwiązywanie spraw pracowniczych. Dodatkowo, Kinga będzie nadzorowała realizację projektów z zakresu zarządzania marką pracodawcy (Employer Branding) i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Kinga posiada 9-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Do Savills dołączyła z Citibank Europe, gdzie zajmowała się doradztwem i opracowywaniem polityki wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych w 9 krajach regionów CEE i CIS. W Centrum Usług Wspólnych firmy Schneider-Electric odpowiadała m.in. za obszar Mobilności Międzynarodowej w ramach rozwoju ścieżek karier. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w firmie Hewlett Packard EMEA Delivery Center we Wrocławiu, gdzie poszerzała wiedzę i doświadczenie z zakresu administracji personalnej, płacowej, szkoleń i rekrutacji.

- Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba. Liczymy, że z pomocą Kingi wesprzemy rozwój zawodowy naszych pracowników, by ich rosnące umiejętności i kwalifikacje były źródłem satysfakcji ich samych i naszych klientów oraz by przełożyły się na sukces Savills na rynku - powiedział Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce.

Kinga ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA