PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa twarz w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 kwi 2015 10:18

Nowa twarz w Savills Kinga Paździorko

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, powołała Kingę Paździorko na stanowisko menedżera ds. personalnych, z siedzibą w Warszawie.

REKLAMA

Kinga będzie odpowiadała m.in. za opracowanie i realizację strategii zasobów ludzkich, prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracę z zarządem firmy,  określanie potrzeb szkoleniowych oraz rozwiązywanie spraw pracowniczych. Dodatkowo, Kinga będzie nadzorowała realizację projektów z zakresu zarządzania marką pracodawcy (Employer Branding) i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Kinga posiada 9-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Do Savills dołączyła z Citibank Europe, gdzie zajmowała się doradztwem i opracowywaniem polityki wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych w 9 krajach regionów CEE i CIS. W Centrum Usług Wspólnych firmy Schneider-Electric odpowiadała m.in. za obszar Mobilności Międzynarodowej w ramach rozwoju ścieżek karier. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w firmie Hewlett Packard EMEA Delivery Center we Wrocławiu, gdzie poszerzała wiedzę i doświadczenie z zakresu administracji personalnej, płacowej, szkoleń i rekrutacji.

- Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba. Liczymy, że z pomocą Kingi wesprzemy rozwój zawodowy naszych pracowników, by ich rosnące umiejętności i kwalifikacje były źródłem satysfakcji ich samych i naszych klientów oraz by przełożyły się na sukces Savills na rynku - powiedział Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce.

Kinga ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA