PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe osoby w Dziale Rynków Kapitałowych Knight Frank

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 kwi 2015 14:18

Nowe osoby w Dziale Rynków Kapitałowych Knight Frank

Do zespołu Rynków Kapitałowych w firmie Knight Frank dołączyły trzy osoby: Jakub Klimczak, obejmując stanowisko dyrektora w dziale, Katarzyna Laszkowska jako senior manager oraz Izabela Kicińska, która została awansowana na stanowisko analityka finansowego.

REKLAMA

Jakub Klimczak, dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych, Knight Frank

Jest odpowiedzialny za zarządzanie relacjami inwestorskimi, strukturyzowanie projektów inwestycyjnych oraz przeprowadzenie klientów przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości bądź portfeli nieruchomości.

Jakub posiada ponad 8 lat doświadczenia w branży nieruchomości, które zdobywał w kluczowych instytucjach finansowych działających na polskim rynku. Bezpośrednio przed dołączeniem do Knight Frank przez niemal 2 lata pracował w Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Najpierw współtworzył strategię inwestycyjną i biznesplan dla Funduszu Mieszkań na Wynajem, pierwszego komercyjnego funduszu mieszkaniowego w Polsce, z kapitałem własnym w wysokości 5 mld zł. Następnie objął stanowisko Dyrektora Zespołu Transakcyjnego oraz członka Komitetu Inwestycyjnego w spółce BGK Nieruchomości S.A., powołanej do zarządzania inwestycjami Funduszu Mieszkań na Wynajem. Wcześniej pracował w TFI PZU oraz PZU Asset Management, gdzie współtworzył portfel nieruchomości komercyjnych funduszu PZU FIZ SN 2, uczestnicząc w zakupie nieruchomości o wartości ok. 360 mln zł. Współzarządzał także funduszem PZU FIZ RE Income. Pierwsze doświadczenia w branży nieruchomości Jakub zdobył w Kredyt Banku, a następnie w ING Banku Hipotecznym, pracując przy finansowaniu nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Jakub jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (kierunek Finanse i bankowość).

Katarzyna Laszkowska, starszy menadżer w Dziale Rynków Kapitałowych, Knight Frank

Jest odpowiedzialna za koordynację prac zespołu transakcyjnego, do którego zadań należy między innymi przygotowywanie kompleksowych analiz finansowych, materiałów ofertowych oraz koordynowanie procesów due diligence.

Katarzyna posiada ponad 13 lat doświadczenia w finansowaniu i inwestycjach w sektorze nieruchomości, które zdobyła pracując przy projektach biurowych, handlowych, logistycznych, jak i mieszkaniowych. Pracowała zarówno w instytucjach bankowych, jak i po stronie klienta. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w BRE Banku Hipotecznym, skąd po ponad 4 latach przeszła do Banku BZ WBK, gdzie w Departamencie Finansowania Nieruchomości Komercyjnych uczestniczyła w obsłudze transakcji przekraczających wartość 400 mln zł. Przez ponad 3 lata Katarzyna pracowała po stronie biznesowej dla dewelopera Panattoni Europe. Miała wówczas okazję współpracować z polskimi, jak i zagranicznymi bankami, zamykając ponad 20 finansowań projektów z branży logistycznej o wartości powyżej 440 mln euro.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA