PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe osoby w Savills

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 maj 2015 11:10

Savills wzmacnia Dział Kompleksowych Usług dla Nieruchomości, zatrudniając: Grzegorza Budzisza na stanowisku młodszego księgowego, Joannę Wrzesińską na stanowisku samodzielnego księgowego i Maję Wetta na stanowisku młodszego księgowego.

REKLAMA

Grzegorz Budzisz jako młodszy księgowy będzie odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów, przygotowanie i analizę sprawozdań finansowych oraz raportów. Zanim dołączył do Savills, przez 2 lata pracował jako samodzielny księgowy. Do jego głównych obowiązków należała kompleksowa obsługa w zakresie księgowości oraz przygotowywanie sprawozdań i raportów dla ZUS. Grzegorz jest absolwentem studiów licencjackich w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku finanse i rachunkowość. Wkrótce przystąpi do obrony pracy magisterskiej z zakresu rachunkowości zarządczej.

Do głównych obowiązków Joanny Wrzesińskiej na stanowisku samodzielnej księgowej będzie należało prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych. Joanna posiada ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu finansów. Zanim dołączyła do Savills, pracowała w firmach usługowych, produkcyjnych i transportowych, gdzie prowadziła m.in. księgi rachunkowe i przygotowywała rozliczenia podatkowe i raporty. Joanna ukończyła Wyższą Szkołę im. Bogdana Jańskiego z tytułem licencjata na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie kończy studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim.

Maja Wetta jako młodsza księgowa będzie odpowiedzialna za przygotowanie i analizę sprawozdań finansowych oraz raportów. Do jej zadań będzie należało także prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów. Zanim dołączyła do Savills, Maja zdobywała doświadczenie jako specjalista ds. księgowości i specjalista ds. rozliczeń. Była odpowiedzialna za zbieranie informacji dotyczących producentów, ewidencję operacji gospodarczych, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami. Maja uczęszczała do Tresham College of Further and Higher Education w Wielkiej Brytanii, a także ukończyła kursy o tematyce rachunkowo-księgowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA