PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe osoby w Savills

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 maj 2015 11:10

Savills wzmacnia Dział Kompleksowych Usług dla Nieruchomości, zatrudniając: Grzegorza Budzisza na stanowisku młodszego księgowego, Joannę Wrzesińską na stanowisku samodzielnego księgowego i Maję Wetta na stanowisku młodszego księgowego.

REKLAMA

Grzegorz Budzisz jako młodszy księgowy będzie odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów, przygotowanie i analizę sprawozdań finansowych oraz raportów. Zanim dołączył do Savills, przez 2 lata pracował jako samodzielny księgowy. Do jego głównych obowiązków należała kompleksowa obsługa w zakresie księgowości oraz przygotowywanie sprawozdań i raportów dla ZUS. Grzegorz jest absolwentem studiów licencjackich w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku finanse i rachunkowość. Wkrótce przystąpi do obrony pracy magisterskiej z zakresu rachunkowości zarządczej.

Do głównych obowiązków Joanny Wrzesińskiej na stanowisku samodzielnej księgowej będzie należało prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych. Joanna posiada ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu finansów. Zanim dołączyła do Savills, pracowała w firmach usługowych, produkcyjnych i transportowych, gdzie prowadziła m.in. księgi rachunkowe i przygotowywała rozliczenia podatkowe i raporty. Joanna ukończyła Wyższą Szkołę im. Bogdana Jańskiego z tytułem licencjata na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie kończy studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim.

Maja Wetta jako młodsza księgowa będzie odpowiedzialna za przygotowanie i analizę sprawozdań finansowych oraz raportów. Do jej zadań będzie należało także prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów. Zanim dołączyła do Savills, Maja zdobywała doświadczenie jako specjalista ds. księgowości i specjalista ds. rozliczeń. Była odpowiedzialna za zbieranie informacji dotyczących producentów, ewidencję operacji gospodarczych, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami. Maja uczęszczała do Tresham College of Further and Higher Education w Wielkiej Brytanii, a także ukończyła kursy o tematyce rachunkowo-księgowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA