PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe osoby w Segro Poland

  • Autor: PR
  • 28 gru 2011 14:16

Spółka deweloperska Segro Poland poinformowała o zatrudnieniu trzech nowych pracowników.

REKLAMA

Przemysław Soroka został dyrektorem finansowym Segro Poland. Soroka jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Bankowość i posiada bogate doświadczenie z zakresu audytu i finansów. Zanim dołączył do Segro pracował w firmach doradczych KPMG oraz Ernst & Young. Pracował również w centrali Coca-Cola Hellenic jako Audytor Korporacyjny oraz Menedżer Projektów z zakresu ładu korporacyjnego i zarządzania ryzykiem. W latach 2007-2011 na rzecz NFI Empik Media & Fashion SA nadzorował wdrożenie nowych modeli raportowania giełdowego, zarządczego i controllingu w środowisku Hyperion, a w 2008 roku wprowadził nową politykę raportowania finansowego zgodnego z MSSF dla grupy EM&F.

Cezary Pawłowski objął stanowisko Property Managera i będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektami magazynowymi znajdującymi się w rejonie Warszawy. Pawłowski jest absolwentem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu dostarczania specjalistycznych rozwiązań związanych z zasilaniem energią elektryczną, zdobyte w firmie Twelve Electric. Przez ostatnie 6 lat pracował w Sodexo, gdzie był odpowiedzialny za obsługę techniczną nieruchomości należących do dużego, międzynarodowego banku.

Przemysław Piguła jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Technologia i Organizacja Budownictwa. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskiem na kierunku Projekty Deweloperskie oraz na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Przez 9 lat uczestniczył w przygotowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami deweloperskimi w ramach współpracy z korporacją Polimeni. Do Segro dołączył obejmując stanowisko Property Managera odpowiedzialnego za zarządzanie obiektami znajdującymi się w rejonie Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA