PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe osoby w Segro Poland

  • Autor: PR
  • 28 gru 2011 14:16

Spółka deweloperska Segro Poland poinformowała o zatrudnieniu trzech nowych pracowników.

REKLAMA

Przemysław Soroka został dyrektorem finansowym Segro Poland. Soroka jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Bankowość i posiada bogate doświadczenie z zakresu audytu i finansów. Zanim dołączył do Segro pracował w firmach doradczych KPMG oraz Ernst & Young. Pracował również w centrali Coca-Cola Hellenic jako Audytor Korporacyjny oraz Menedżer Projektów z zakresu ładu korporacyjnego i zarządzania ryzykiem. W latach 2007-2011 na rzecz NFI Empik Media & Fashion SA nadzorował wdrożenie nowych modeli raportowania giełdowego, zarządczego i controllingu w środowisku Hyperion, a w 2008 roku wprowadził nową politykę raportowania finansowego zgodnego z MSSF dla grupy EM&F.

Cezary Pawłowski objął stanowisko Property Managera i będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektami magazynowymi znajdującymi się w rejonie Warszawy. Pawłowski jest absolwentem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu dostarczania specjalistycznych rozwiązań związanych z zasilaniem energią elektryczną, zdobyte w firmie Twelve Electric. Przez ostatnie 6 lat pracował w Sodexo, gdzie był odpowiedzialny za obsługę techniczną nieruchomości należących do dużego, międzynarodowego banku.

Przemysław Piguła jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Technologia i Organizacja Budownictwa. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskiem na kierunku Projekty Deweloperskie oraz na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Przez 9 lat uczestniczył w przygotowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami deweloperskimi w ramach współpracy z korporacją Polimeni. Do Segro dołączył obejmując stanowisko Property Managera odpowiedzialnego za zarządzanie obiektami znajdującymi się w rejonie Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA