PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe twarze w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 sie 2015 17:13

Nowe twarze w Savills Piotr Łopusiński (z lewej) i Rafał Janowicz

Rafał Janowicz oraz Piotr Łopusiński dołączyli do agencji Savills.

REKLAMA

Do Działu Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami Savills dołączył Rafał Janowicz na stanowisku analityka finansowego. Rafał będzie odpowiadał za raportowanie finansowe, przygotowanie budżetów i analiz oraz usprawnienie procedur kontroli finansowej.

Rafał Janowicz posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w zakresie finansów. Zanim dołączył do Savills, pracował w Panasonic Marketing Europe Gmbh jako kontroler finansowy. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Learning Systems Poland, jednej z wiodących sieci szkół językowych - Speak-up i Empik, gdzie pośród wielu innych obowiązków, koordynował proces zamknięcia miesiąca dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Rafał ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula) na kierunku Ekonomia. Dodatkowo, ukończył studia podyplomowe w zakresie finansów i księgowości korporacyjnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Piotr Łopusiński dołączył do Działu Doradztwa Inwestycyjnego agencji doradczej Savills na stanowisku młodszego konsultanta. Piotr będzie wspierał dział w codziennych obowiązkach, obejmujących pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości komercyjnych, oraz asystował w procesie sprzedaży i due diligence nieruchomości. Będzie także zaangażowany w opracowanie danych na potrzeby analiz rynku nieruchomości oraz tworzenie i aktualizację baz danych potencjalnych inwestorów oraz transakcji inwestycyjnych.

Zanim dołączył do Savills, Piotr pracował jako młodszy konsultant w dziale wycen i doradztwa Cushman & Wakefield, gdzie był odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynku nieruchomości oraz raportów, takich jak studia wykonalności czy koncepcje optymalnego zagospodarowania.

Piotr jest absolwentem studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA