PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe władze ABSL

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 12 gru 2017 17:04

Nowe władze ABSL Piotr Dziwok, nowy prezes ABSL

Po niemal 9 latach nieprzerwanej kadencji Jacek Levernes ustąpi ze stanowiska na rzecz Piotra Dziwoka, Prezesa Shell Polska, pozostając w roli Prezesa Honorowego ABSL.  W nowy rok Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) wejdzie z nową strukturą i władzami.

REKLAMA

To pierwsza tak istotna zmiana w tej organizacji od niemal dekady. Model organizacyjny “ABSL 2.0” podnosi rangę regionów, których reprezentanci znaleźli się w Radzie Strategicznej w funkcji Wiceprezesów. Struktura Rady odzwierciedla również kluczowe obszary działalności organizacji.

W ramach nowego modelu powołany został dedykowany Zarząd, w którego skład weszły trzy osoby zatrudnione przez ABSL. Zmiana ta ma na celu wzmocnienie operacyjne organizacji. W zarządzie Stowarzyszenia znaleźli się: Marcelina Godlewska, która od stycznia będzie pełnić role Dyrektora Zarządzającego, Paweł Panczyj, na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za Strategię i Rozwój Sektora, Izabella Maczkowska-Ciborowska w nowoutworzonej funkcji Dyrektora Finansowego oraz Wojciech Popławski i Janusz Dziurzyński oddelegowani z Rady Strategicznej.

Nowy ład organizacyjny to odpowiedź na potrzebę większego zaangażowania członków ABSL, którzy intensywnie działają na rzecz rozwoju i integracji sektora. Taka aktywność jest coraz bardziej potrzebna i zauważalna - dojrzeliśmy i jako branża, i jako organizacja. Zdecydowaliśmy się na ten krok, by móc jeszcze efektywniej działać na rzecz rozwoju branży i wspierania atrakcyjności inwestycyjnej Polski na arenie międzynarodowej - mówi Piotr Dziwok, nowy prezes ABSL.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA