PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi członkowie rady nadzorczej PHN

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 cze 2013 17:22

Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki PHN w uchwale z dn. 26 czerwca powołało do składu rady nadzorczej Krzysztofa Melnarowicza oraz Artura Lebiedzińskiego.

REKLAMA

Krzysztof Melnarowicz jest doktorem nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Brał udział w finansowaniu dużych centrów handlowych, centrów logistycznych oraz projektów biurowych.

Artur Lebiedziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest założycielem i partnerem zarządzającym w OMINCAPITAL oferującym usługi bankowości inwestycyjnej i doradztwa finansowego w projektach fuzji i przejęć oraz pozyskania kapitału własnego i dłużnego. Jest Członkiem Rad Nadzorczych Finder S.A. oraz PayUp Polska S.A. W latach 2006-2007 pełnił funkcję Dyrektora oraz Współ-Zarządzającego w Societe Generale.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA