PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi dyrektorzy w BOIG Project Management

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2011 11:02

Dwóch pracowników awansowało na stanowiska project director w spółce BOIG Project Management, wchodzącej w skład Grupy BOIG. Piotr Kudlek oraz Tomasz Rewers byli dotychczas zatrudnieni w firmie jako project managerzy. Teraz ich zakres obowiązków obejmuje kompleksowe działania, których celem jest wybudowanie i oddanie do użytku galerii handlowej.

REKLAMA

- Awans jest wyrazem uznania dla pracy i umiejętności tych pracowników. Mam nadzieję, że na nowym stanowisku także będą odnosili same sukcesy. Objęcie przez nich wyższego stanowiska wynika również z coraz większej liczby zleceń otrzymywanych przez Grupę BOIG od deweloperów. Budujemy, wynajmujemy i prowadzimy marketing m.in. całej sieci centrów handlowych Dekada - mówi Wojciech Cieślak, prezes The Blue Ocean Investment Group.

Piotr Kudlek zatrudniony jest w rupie BOIG od 2007 roku. Poprzednio pracował w firmach Coteba-Ast oraz CB Richard Eblis. Ukończył Politechnikę Śląską w Gliwicach Wydział Budownictwo ze specjalnością budowlano-architektoniczną.

Tomasz Rewers pracuje w Grupie BOIG od dwóch lat. Do firmy przyszedł z Mitex SA. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA