PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi dyrektorzy w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 sty 2018 15:13

Nowi dyrektorzy w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank Maciej Skubiszewski, Karol Grejbus

Maciej Skubiszewski oraz Karol Grejbus z początkiem tego roku awansowali na stanowiska dyrektorów w Knight Frank. Maciej Skubiszewski został dyrektorem Działu Reprezentacji Właściciela, a Karol Grejbus dyrektorem Działu Reprezentacji Najemcy.

REKLAMA

- Maciej i Karol dołączyli do naszego zespołu w 2013 roku.  Pośredniczyli w wielu transakcjach wykazując się entuzjazmem, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu zdobyli zaufanie właścicieli i najemców. Ich awans z początkiem tego roku ma solidne podstawy. Nowym dyrektorom życzymy wielu sukcesów – komentuje Joseph Borowski, partner zarządzający Knight Frank, który nadzoruje pracę Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych.

Maciej Skubiszewski jest absolwentem wydziału Gospodarki Przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Z branżą nieruchomości związany jest od 10 lat.

Do Knight Frank dołączył w 2013 roku i od początku był odpowiedzialny za reprezentowanie właścicieli budynków, przede wszystkim należących do funduszu inwestycyjnego Union Investment Real Estate. Współpracował także z Deka Immobilien, Garrick Investment i Wisher Enterprise.

W swojej dotychczasowej karierze  zawodowej doradzał właścicielom budynków w procesie wynajmu powierzchni biurowych m. in.  dla takich najemców jak: CBRE Corporate Outsourcing, Centrum Projektów Europejskich, FM Bank, Getin Noble Bank, Państwowej Agencji Atomistyki, Prodata Consult czy Sandvik.

Karol Grejbus jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. Ma ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości.

Po dołączeniu do Knight Frank w 2013 roku odpowiedzialny był przede wszystkim za reprezentowanie właścicieli nieruchomości. Do jego głównych klientów należeli: Artemis Acquisition Poland, Garrick Investments, Muralis Mantua i Savills Fund Management (wcześniej SEB).

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej doradzał właścicielom nieruchomości w procesie wynajmu powierzchni biurowych m.in. dla: AC Nielsen Polska, Amadeus Polska, Bakalland, Emerson, Finat, Flint Group, ICON, Mary Kay, Market Planet, Mondelez, Nordea Bank, PPD Polska, PKO BP, Solenis Polska, Tchibo.

Knight Frank międzynarodowy doradca w nieruchomościach. Z siedzibą główną w Londynie, Knight Frank zatrudnia ponad 15 000 ekspertów w 418 biurach w 60 krajach. Grupa doradza zarówno indywidualnym właścicielom i kupcom, jak i znaczącym deweloperom, inwestorom i najemcom korporacyjnym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA