PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi pracownicy DTZ

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 gru 2013 08:58

Nowi pracownicy DTZ

W ostatnich miesiącach do agencji DTZ dołączyli specjaliści zarówno z zakresu zarządzania nieruchomościami jak i projektami, najmu powierzchni biurowej, magazynowej, zarządzania portfelami klientów korporacyjnych, a także eksperci z obszaru finansów.

REKLAMA

Andrew Frizell ponownie dołączył do DTZ jako dyrektor Działu Doradztwa Inwestycyjno-Budowlanego. Andrew posiada 11-letnie doświadczenie w branży budowlanej i w zarządzaniu projektami, które zdobywał współpracując z różnorodnymi klientami na terenie Europy i w Wielkiej Brytanii. Przed dołączeniem do DTZ pracował w British Airways, WYG, Jones Lang LaSalle oraz Procter & Gamble.

Robert Walisiak dołączył do DTZ jako kontroler finansowy. Posiada 15-letnie doświadczenia w finansach i jest związany z rynkiem nieruchomości od 10 lat. Przed dołączeniem do DTZ pracował w firmach takich jak: TK Development AS / Euromall Holding AS Group i Oilfield Services.

Marcin Żuchniewicz dołączył do DTZ jako zastępca dyrektora w dziale Doradztwa i Analiz Rynkowych. Marcin posiada ponad 5-letnie doświadczenia z zakresu doradztwa gospodarczego, due dilligence firm z sektora nieruchomości oraz doradztwa w procesach sprzedaży portfeli wierzytelności zabezpieczonych nieruchomościami. Przed dołączeniem do DTZ pracował w PwC i KPMG, gdzie m.in. był odpowiedzialny za obsługę przedsiębiorstw takich jak: Poczta Polska, BZ WBK, Banco Santander.

Magdalena Ruta dołączyła do zespołu Zarządzania Portfelami Klientów Korporacyjnych (CREM) jako konsultant. Od ponad 8 lat związana jest z branżą nieruchomości i specjalizuje się w rozwoju nowych projektów, ich ekspansji, przygotowywaniu fit-out'ów oraz doradztwie inwestycyjnym. Pracowała dla takich firm jak: Castorama Polska, Centrum Development & Investments, Metro Properties oraz Gradiner&Theobald.

Karolina Lewandowska dołączyła do zespołu Doradztwa Inwestycyjno - Budowlanego jako specjalista do spraw Planowania Powierzchni. Posiada doświadczenie w projektowaniu powierzchni biurowych, w tym wprowadziła 'zielone' elementy do biur. Ostatnim dużym sukcesem zespołu jest otwarcie pierwszego oddziału typu SMART w Polsce.

Małgorzata Janicka dołączyła do Zespołu Zarządzania Nieruchomościami jako zarządca nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, które zdobywała pracując w Hochtief Facility Management Polska, Dippartner, Colliers International Poland i Real Estate Development Company.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA