PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi pracownicy w CBRE w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 mar 2013 12:59

Nowi pracownicy w CBRE w Polsce

Agencja CBRE ogłosiła zatrudnienie trzech nowych pracowników.

REKLAMA

Jan Wałach dołączył do działu doradztwa i badań rynku jako młodszy konsultant. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za monitorowanie rynku magazynowego i przemysłowego w Polsce oraz przygotowywanie dla klientów raportów rynkowych, analiz i studiów opłacalności inwestycji.

Jan Wałach rozpoczął swoją karierę na rynku nieruchomości w 2010 roku jako Agent ds. Nieruchomości w firmie Entarius. Przed dołączeniem do CBRE był stażystą w firmie DTZ, gdzie zajmował się analizami rynkowymi i finansowymi. Wcześniej pracował w IBM Polska jako administrator projektów.

Katarzyna Żyluk została młodszym negocjatorem w dziale powierzchni biurowych. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za monitorowanie rynku biurowego w Polsce oraz wspieranie dyrektora działu w negocjacjach umów najmu, jak również pozyskiwaniu nowych klientów.

Katarzyna Żyluk poprzednio pracowała w firmie Lionbridge Polska jako koordynator biura, będąc odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie biurem. Wcześniej pracowała w Whirlpool Polska na stanowisku specjalisty ds. administracji.

Anna Staniul została asystentką działu powierzchni biurowych. Do jej obowiązków należeć będzie wspieranie zespołu negocjatorów, monitorowanie rynku powierzchni biurowych i przygotowywanie szczegółowych informacji na temat biurowców w Polsce.

Anna Staniul rozpoczęła karierę zawodową w 2011 roku w przemyśle turystycznym na Mazurach. Zanim dołączyła do CBRE była asystentką nauczyciela w szkole Casa dei Bambini Warsaw Montessori School.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA