PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi pracownicy w Colliers International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 cze 2014 12:07

Nowi pracownicy w Colliers International

Colliers International informuje o nowych pracownikach w Dziale Powierzchni Handlowych i Zarządzania Nieruchomościami. Do zespołu dołączyła Agnieszka Baczyńska, Paulina Domańska, Barbara Lis oraz Andrzej Krzywiec.

REKLAMA

Agnieszka Baczyńska dołączyła do Colliers obejmując stanowisko Dyrektora (Associate Director) w Dziale Powierzchni Handlowych. Do głównych zadań Agnieszki należy reprezentacja wynajmujących oraz najemców jak również pozyskiwanie nowych klientów. Agnieszka posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, w tym siedmioletnie na stanowisku decyzyjnym jako Leasing Department Director. Pracowała m.in. dla Plaza Centers Poland, DTZ oraz Apsys. Agnieszka ukończyła studia MBA oraz jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Paulina Domańska objęła stanowisko Starszego Specjalisty (Senior Associate) w dziale Powierzchni Handlowych. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych, zarówno po stronie najemcy, jaki i wynajmującego. Paulina specjalizuje się w doradztwie deweloperom w obszarze zagospodarowania powierzchni w centrach handlowych. W Colliers skoncentruje się na doradztwie w zakresie komercjalizacji, strategii najmu i rozmieszczenia najemców w galeriach handlowych. Paulina, absolwentka studiów ekonomicznych, jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.

Barbara Lis ponownie dołączyła do zespołu Colliers jako Zarządca Nieruchomości (Property Manager). Od czerwca 2014 r. jest odpowiedzialna za zarządzanie dwiema nieruchomościami biurowymi w Warszawie: IO-1 i Catalina. Barbara posiada pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami biurowymi, które zdobyła pracując dla firmy Colliers oraz Gerente Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz absolwentką studiów wyższych na kierunkach: rachunkowość i zarządzanie nieruchomościami.

Andrzej Krzywiec rozpoczął pracę w Colliers na stanowisku Menedżera ds. Technicznych (Technical Quality Manager) w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach wykonawczych oraz w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego. Andrzej posiada uprawnienia budowlane do kierowania pracami budowlanymi w zakresie instalacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych. Obecnie Andrzej jest odpowiedzialny za kontrolę stanu technicznego nieruchomości, którymi zarządza Colliers oraz za jakość serwisu technicznego w tych budynkach. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA