PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy członek rady nadzorczej GTC

  • Autor: PAP
  • 03 kwi 2012 15:02

Shouky Oren dołączył do składu rady nadzorczej spółki Globe Trade Center.

REKLAMA

Shouky Oren ukończył w 1984 roku Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie uzyskując tytuł BA in Economics. W 1996 roku uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. W latach 1986 - 1993 oraz 2007 - 2011 zajmował szereg stanowisk kierowniczych w Ministerstwie Finansów, Radzie Ministrów w Izraelu, w tym Głównego Księgowego (CFO).

Odpowiedzialny był m.in. za planowanie i wdrażanie narzędzi interwencji kryzysowej. W latach 2002 - 2007 pełnił funkcję dyrektora generalnego (CEO) Bank Leumi Switzerland. Odpowiedzialny był m.in. za restrukturyzację banku po międzynarodowym kryzysie w roku 2001 oraz przywrócenie bankowi rentowności i doprowadzenie do uzyskania pozycji jednego z wiodących międzynarodowych banków prywatnych.

W latach 1994 - 2002 zajmował szereg stanowisk kierowniczych w Investec Bank (Izrael) Ltd (poprzednio Izrael General Bank). W lutym 2012 roku został pracownikiem Kardan N.V. i rada nadzorcza Kardan N.V. rekomendował go na stanowisko prezesa zarządu spółki, którą to decyzje podejmie Walne Zgromadzenie Kardan N.V.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA