PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy człowiek za sterami Alterco

  • Autor: PAP
  • 29 mar 2012 09:21

Zbigniew Zuzelski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Alterco SA. Jego obowiązki przejmie Mariusz Wojciech Lewandowski.

REKLAMA

W oświadczeniu o rezygnacji Zbigniewa Zuzelskiego wskazano, iż powodem decyzji są ważne względy osobiste, które nie pozwolą mu angażować się w przyszłości w sprawy spółki w takim stopniu, jak to było dotychczas.

Mariusz Wojciech Lewandowski ma 47 lat, jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Humanistycznego oraz Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Posiada doświadczenie w kompleksowym przeprowadzaniu projektów inwestycyjnych dla sektora nieruchomościowego, uwzględniając budownictwo mieszkaniowe, komercyjne oraz hotelowo-turystyczne.

Od ponad 15 lat związany jest z rynkiem nieruchomości i rynkiem kapitałowym w Polsce oraz w Europie. Mariusz Wojciech Lewandowski jest współtwórcą strategii inwestycyjnej spółki Alterco SA, w latach 2010-2011 zajmował stanowisko szefa Zespołu Doradców Zarządu Alterco S.A. Od 2011 do 2012 był zaangażowany w tworzenie struktur kapitałowych, w których piastował stanowisko prezesa spółki konsultingowej BEiDE Proexim Sp. z o.o. oraz prezesa Derwent Sp. z o.o.

W latach 2011-2012 był wiceprezesem zarządu w spółkach: CF Plus Polska Sp. z o.o., Projekt Jankowo Sp z o.o., CF Isis Developments Sp z o.o., CF Projekt 10 Sp. z o.o., Projekt Gdańsk 2 Sp. z o.o., CF Sowińskiego Sp. z o.o., Projekt Bałdowska Sp. z o.o., dodatkowo, w 2011 roku został powołany na stanowisko prezesa zarządu Marina Sztynort Sp. z o.o.

Od marca 2011 roku pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Tiga Investment SA. W latach 2003 do 2012 pełnił funkcję prezesa zarządu w Bałtyckim Towarzystwie Budowalnym. Od 2001 roku do 2012 pełnił funkcję prezesa zarządu Bałtyckiego Towarzystwa Inwestycyjnego Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA