PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego w Grupie HB Reavis

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 cze 2015 13:08

Nowy dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego w Grupie HB Reavis Zinaida Vojnár, dyr. ds. rozwoju międzynarodowego w Grupie HB Reavis

Zinaida Vojnár objęła stanowisko dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego w Grupie HB Reavis. Zinaida Vojnár będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi najemcami oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju w związku z obecnością grupy w krajach całej Europy – w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji i w Turcji.

REKLAMA

Zinaida Vojnár posiada prawie 13-letnie doświadczenie zawodowe. Poprzednio była zatrudniona w Orco Property Group, gdzie odpowiadała za leasing, marketing i zarządzanie aktywami. Wcześniej zajmowała stanowisko regionalnego doradcy ds. leasingu i marketingu w AEW Europe (region Europy Środkowo-Wschodniej). Pełniła również funkcję dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie GTC Real Estate Development and Immobilia. 

Oprócz bycia ekspertem ds. węgierskiego rynku nieruchomości, Zinaida wnosi zróżnicowane doświadczenie międzynarodowe. Brała udział w opracowaniu i wprowadzaniu na rynki międzynarodowe opatentowanego produktu konsumenckiego w Chinach, pracowała też na rzecz AXA Real Estate w Paryżu, wspierając wprowadzanie i pozyskiwanie kapitału dla nowych funduszy międzynarodowych.

Zinaida Vojnár rozpoczęła karierę zawodową na stanowisku menedżera ds. leasingu i marketingu CEE, rozwijając portfolio regionalne funduszu emerytalnego State of Washington Pension Fund. Uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii międzynarodowej na Uniwersytecie Korwina w Budapeszcie oraz tytuł magistra w dziedzinie nieruchomości na Nottingham Trent University w Wielkiej Brytanii. Językiem ojczystym Zinaidy jest węgierski, mówi również płynnie po angielsku, niemiecku i francusku.

 – Bardzo się cieszymy, że Zinaida dołączy do naszego zespołu. Dzięki swojemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu międzynarodowemu wniesie do Grupy HB Reavis znaczącą wartość dodaną podczas rozszerzania zasięgu geograficznego firmy. Liczymy, że Zinaida odegra istotną rolę w procesie budowania długofalowych i opartych na zaufaniu relacji z klientami oraz partnerami po stronie klienta. Zinaida wesprze działania lokalnych zespołów ds. leasingu, pomoże nam również w osiągnięciu najważniejszego celu, jakim jest pozycja preferowanego partnera spełniającego wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie nieruchomości – powiedział Radim Římánek, członek Rady Dyrektorów HB Reavis, odpowiedzialny za leasing i relacje z najemcami.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA