PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor ds. wynajmu w Skanska

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 mar 2016 10:27

Nowy dyrektor ds. wynajmu w Skanska Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków

Wejście na rynek trójmiejski i rozszerzenie obecności w Warszawie o lokalizacje poza centrum – to dwa nowe kierunki rozwoju Skanska Property Poland w najbliższych latach. W związku z rozwojem firmy na polskim rynku, spółka wzmacnia także swój zespół. Od 1 marca funkcję dyrektora ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków obejmie Ewelina Kałużna wchodząc jednocześnie w skład zespołu zarządzającego spółką.

REKLAMA

Rozszerzenie strategii biznesowej o nowe rynki wiąże się ze zmianami organizacyjnymi w spółce. Ważną zmianą w strukturze organizacyjnej Skanska Property Poland jest zatrudnienie nowego dyrektora ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków. Na tym stanowisku Arkadiusza Rudzkiego, który został dyrektorem zarządzającym spółki, zastąpi Ewelina Kałużna i będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy związanej z wynajmem oraz zarządzaniem wartością nieruchomości dostarczanych przez Skanska Property Poland. Ewelina Kałużna posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, które zdobyła pracując w międzynarodowych agencjach doradczych. Przed dołączeniem do Skanska kierowała zespołem odpowiedzialnym za realizację kompleksowej strategii komercjalizacji budynków biurowych w Colliers International. Wcześniej zdobywała doświadczenie w agencji JLL.

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu biurowego Skanska w Polsce i potrzebą większej specjalizacji na poszczególnych rynkach, zespoły realizujące projekty biurowe w Polsce funkcjonują już podzielone na trzy regiony. Dyrektorem regionalnym odpowiedzialnym za rynek północny, obejmujący Łódź, Poznań i Trójmiasto jest Łukasz Kaleciński. Funkcję dyrektora regionu centralnego, odpowiedzialnego za rynek warszawski, pełni Krzysztof Wilczek. Region południowy, w skład którego wchodzą Kraków, Wrocław i Katowice jest wciąż zarządzany przez Mariusza Krzaka.

Dopasowany do potrzeb regionów zostanie także zespół ds. wynajmu. Na południu zostały utworzone dwa nowe stanowiska: regionalnym dyrektorem leasingu został Marek Stasieńko, menedżerem ds. rozwoju wynajmu została Magdalena Holak. Z kolei od pierwszego marca, funkcję menedżera ds. wynajmu dla regionu centralnego, czyli warszawskiego, będzie pełnić Agnieszka Krawczyk-Rogowska.

- Dzięki rozszerzeniu struktury organizacyjnej Skanska Property Poland postawimy na większą specjalizację zespołu leasingu, co pozwoli nam być jeszcze bliżej klientów i budować z nimi oraz utrzymywać długoterminowe relacje - mówi Arkadiusz Rudzki.

Do zespołu zarządzającego dołączyła także Anna Marciniak, która awansowała na nowo utworzone stanowisko HR & Administration Manager.

- Dołączenie eksperta ds. zasobów ludzkich do zarządu spółki pokazuje silny rozwój Skanska w kierunku polityki personalnej i wartości, jaką jest człowiek. Chcemy, aby nasze decyzje biznesowe były podejmowane przez pryzmat człowieka. Wszystkie nasze projekty realizujemy dla ludzi, w tym pracowników naszych najemców. HR daje nam bardziej personalne i bliskie spojrzenie na biznes - dodaje Arkadiusz Rudzki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA