PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor działu współpracy z międzynarodowymi najemcami Immofinanz Group

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 maj 2014 12:58

Nowy dyrektor działu współpracy z międzynarodowymi najemcami Immofinanz Group

Dennis Lin przejął kierownictwo nad nowo utworzonym działem Immofinanz Group tj. Key Account Management Office & Logistics Europe. Pełniąc swoją nową funkcję będzie odpowiedzialny za rozszerzanie współpracy z międzynarodowymi najemcami. Dennis Lin, to osoba z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości, będąca częścią zespołu Immofinanz Group od 2008 roku. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za portfel nieruchomości biurowych oraz logistycznych w Polsce.

REKLAMA

- Nasz nowy dział wraz ze swoimi międzynarodowymi strategiami w zakresie wynajmu będzie stanowić ważny wkład dla dalszego wzrostu Immofinanz na głównych rynkach - podobnie jak w przypadku naszego podejścia w innych obszarach, gdzie również koncentrujemy się na budowaniu przewagi konkurencyjnej poprzez strategię zorientowaną na klienta - powiedział Dietmar Reindl, dyrektor operacyjny Immofinanz Group. - Wiedza i doświadczenie w pracy w Immofinanz sprawiają, że Dennis Lin jest, naszym zdaniem, odpowiednią osobą do kierowania zespołem tego nowego działu - dodał Reindl.

Dennis Lin będzie odpowiedzialny za rozwój długoterminowych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi najemcami, m.in. dzięki aktywnej pomocy w zakresie ich planów związanych z dalszą ekspansją. Jego praca będzie koncentrować się także na utrzymywaniu bliskich relacji z lokalnymi rynkami, identyfikacji nowych możliwości biznesowych i dalszego rozwoju oferty w sektorze biurowym Immofinanz Group.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA