PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor działu wycen i doradztwa Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 mar 2012 12:25

Nowy dyrektor działu wycen i doradztwa Cushman & Wakefield

Izabela Mucha została mianowana dyrektorem działu wycen i doradztwa firmy Cushman & Wakefield w Polsce, międzynarodowego doradcy z zakresu nieruchomości komercyjnych.

REKLAMA

Izabela Mucha koordynuje prace zespołu specjalistów ds. wycen nieruchomości oraz analityków zajmujących się badaniem rynku komercyjnego w Polsce oraz na rynkach wschodnich (kraje nadbałtyckie, Białoruś, Ukraina).

Pracę w Cushman & Wakefield rozpoczęła w 2002 r. Początkowo, przez trzy lata, związana była z działem zarządzania nieruchomościami. Posiada również ponad siedmioletnie doświadczenie zawodowe z zakresu wycen nieruchomości. Izabela od sierpnia 2010 r. pełniła obowiązki zastępcy dyrektora działu.

Izabela jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Inwestycji i Nieruchomości (mgr ekonomii) oraz Sheffield Hallam University na wydziale Property Appraisal and Management (mgr zarządzania i wycen nieruchomości). W latach 2004-2008 była członkiem zarządu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zarządców Nieruchomości. W 2008 roku zdobyła tytuł RICS, oznaczający przynależność do jednej z najbardziej prestiżowych organizacji zawodowych na świecie, zrzeszającej osoby związane z sektorem nieruchomości i budownictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA