PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor generalny Cushman & Wakefield w regionie EMEA

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 mar 2012 14:17

Nowy dyrektor generalny Cushman & Wakefield w regionie EMEA

Carlo Barel di Sant'Albano, obecny prezes zarządu firmy Cushman & Wakefield, będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz Afryce (EMEA). Carlo został mianowany dyrektorem generalnym firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA z dniem 1 lipca 2012 r.

REKLAMA

Paul Bacon, który pełnił funkcję dyrektora generalnego Cushman & Wakefield w regionie EMEA od 2007 r., ustąpi z dotychczas zajmowanego stanowiska. Paul do momentu odejścia z firmy na początku 2013 r., będzie nadal pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA oraz prezesa zarządu we Włoszech, Francji, Rosji oraz Niemczech, ściśle współpracując z Carlo w zakresie głównych celów strategicznych firmy.

Carlo Barel di Sant'Albano został mianowany przewodniczącym rady dyrektorów firmy Cushman & Wakefield w marcu 2011 r. i jest odpowiedzialny za kierowanie strategicznym rozwojem firmy oraz za koordynację jej działalności globalnej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego spółki inwestycyjnej EXOR. Odegrał kluczową rolę w procesie nabycia przez nią udziału większościowego w firmie Cushman & Wakefield w marcu 2007 r. Od tego czasu był aktywnie zaangażowany w działalność biznesową firmy. Zanim objął stanowisko przewodniczącego rady dyrektorów, pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield.

Carlo ukończył Brown University oraz uzyskał tytuł MBA na Harvard Business School. Ma 20-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej (m.in. w Credit Suisse). Europejska siedziba dyrektora generalnego firmy Cushman & Wakefield mieści się w Londynie.

Paul rozpoczął swoją długoletnią karierę w firmie Cushman & Wakefield (wówczas Healey & Baker) w 1984 roku. W 1990 r. był odpowiedzialny za stworzenie placówki firmy we Włoszech. Nadzorował także udaną ekspansję firmy w Europie Środkowej i Wschodniej. Został mianowany dyrektorem generalnym firmy w regionie EMEA w 2007 r., zastępując na tym stanowisku Johna Traversa. Paul był także członkiem globalnego zarządu firmy Cushman & Wakefield. Odegrał kluczową rolę w realizacji wielu strategicznych celów rozwoju firmy.

- Paul z sukcesem zarządzał działalnością firmy w rejonie EMEA w jednym z najtrudniejszych okresów na rynku nieruchomości, przyczyniając się do jej ciągłego rozwoju. Dzięki jego zaangażowaniu firma znajduje się na doskonałej pozycji do prowadzenia dalszych owocnych działań w tym regionie -  powiedział Glenn Rufrano, prezes globalny i dyrektor generalny Cushman & Wakefield. 

Paul Bacon, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w rejonie EMEA: - To był zaszczyt przez tyle lat móc pełnić tak ważną rolę w rozwoju oraz ekspansji wiodącej firmy doradczej, jaką jest Cushman & Wakefield. Obecnie wszystkie swoje wysiłki kieruję w spełnienie wieloletnich ambicji założenia własnej firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA