PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor generalny w Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lip 2012 14:11

Nowy dyrektor generalny w Cushman & Wakefield

Carlo Barel di Sant'Albano, obecny prezes zarządu Cushman & Wakefield, objął stanowisko partnera i dyrektora generalnego firmy w regionie EMEA.

REKLAMA

Zgodnie z informacją podaną przez firmę Cushman & Wakefield w dniu 21 marca 2012 r. Carlo zastąpi Paula Bacona, który pełnił funkcję dyrektora generalnego na kraje EMEA od 2007 r.

Paul Bacon pozostanie na stanowisku prezesa zarządów biur firmy Cushman & Wakefield we Francji, Niemczech, Włoszech i Rosji do końca roku.

Carlo został mianowany prezesem zarządu firmy Cushman & Wakefield w marcu 2011 r. Jest odpowiedzialny za kierowanie strategicznym rozwojem firmy oraz za koordynację jej działalności globalnej.

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego spółki inwestycyjnej EXOR i odegrał kluczową rolę w procesie nabycia przez nią udziału większościowego w firmie Cushman & Wakefield w marcu 2007 r.

Od tego czasu był aktywnie zaangażowany w działalność biznesową firmy. Zanim objął stanowisko prezesa zarządu, pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield.

- Przez ostatnie kilka lat blisko współpracowałem z Carlo przy tworzeniu i wdrażaniu strategicznego planu rozwoju globalnej działalności naszej firmy. Carlo posiada głęboką znajomość rynków nieruchomości, bogate doświadczenie i zdolności przywódcze, które ułatwiają realizację strategii rozwoju firmy w regionie EMEA, jak i w skali globalnej. Cieszę się, że będziemy współpracować z Carlo i kierownictwem firmy w Europie. Wspólnie osiągniemy nasz cel, którym jest świadczenie dla naszych klientów najwyższej jakości usług - komentuje Glenn Rufrano, globalny prezes i dyrektor generalny firmy Cushman &Wakefield.

Carlo ukończył Brown University oraz uzyskał tytuł MBA na Harvard Business School. Ma 20-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej (m.in. w Credit Suisse). Europejska siedziba dyrektora generalnego firmy Cushman & Wakefield mieści się w Londynie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA