PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w Marvipolu

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 lis 2016 15:43

Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w Marvipolu Michał Świderski, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development

Michał Świderski, wieloletni praktyk, strateg działań marketingowych i sprzedażowych oraz doradca biznesowy został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development.

REKLAMA

Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 15-letnie doświadczenie managerskie, marketingowe i sprzedażowe zdobył zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i u liderów rynków lokalnych, takich branż jak : motoryzacja, usługi, e-commerce, FMCG czy ostatnio nieruchomości.

Jeszcze w trakcie studiów Michał Świderski rozpoczął pracę dla polskiego oddziału koncernu Pirelli jako produkt marketing manager. Następnie objął stanowisko kierownika marketingu w firmie Agfa sp. z o.o., a w przekształconej spółce Agfafoto Poland sp. z o.o. został dyrektorem operacyjnym. Przez wiele lat był odpowiedzialny za opracowywanie i realizacje strategii sprzedażowo – marketingowych dla firm z branży internetowej (start up’s), pełnił min. funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży w Motoricus.com, w holdingu Digital Avenue, pracował jako członek zarządu odpowiedzialny za marketing i rozwoju e-biznesu, był też współrealizatorem multimedialnego przedsięwzięcia dla branży MLM/DS., w skład którego wchodziło: portal społecznościowy, magazyn bazowy, system do konferencji/ transmisji on-line oraz sklep e-commerce.

W jego portfolio znajduje się również firma Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o., którą w 2012 r. wprowadzał na rynek polski - pracując jako członek zarządu, manager ds. marketingu i sprzedaży oraz dyrektor marketingu i komunikacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA