PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w Marvipolu

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 lis 2016 15:43

Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w Marvipolu Michał Świderski, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development

Michał Świderski, wieloletni praktyk, strateg działań marketingowych i sprzedażowych oraz doradca biznesowy został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development.

REKLAMA

Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 15-letnie doświadczenie managerskie, marketingowe i sprzedażowe zdobył zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i u liderów rynków lokalnych, takich branż jak : motoryzacja, usługi, e-commerce, FMCG czy ostatnio nieruchomości.

Jeszcze w trakcie studiów Michał Świderski rozpoczął pracę dla polskiego oddziału koncernu Pirelli jako produkt marketing manager. Następnie objął stanowisko kierownika marketingu w firmie Agfa sp. z o.o., a w przekształconej spółce Agfafoto Poland sp. z o.o. został dyrektorem operacyjnym. Przez wiele lat był odpowiedzialny za opracowywanie i realizacje strategii sprzedażowo – marketingowych dla firm z branży internetowej (start up’s), pełnił min. funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży w Motoricus.com, w holdingu Digital Avenue, pracował jako członek zarządu odpowiedzialny za marketing i rozwoju e-biznesu, był też współrealizatorem multimedialnego przedsięwzięcia dla branży MLM/DS., w skład którego wchodziło: portal społecznościowy, magazyn bazowy, system do konferencji/ transmisji on-line oraz sklep e-commerce.

W jego portfolio znajduje się również firma Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o., którą w 2012 r. wprowadzał na rynek polski - pracując jako członek zarządu, manager ds. marketingu i sprzedaży oraz dyrektor marketingu i komunikacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA