PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor w BNP Paribas

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 kwi 2016 10:18

Nowy dyrektor w BNP Paribas Natasa Mika, dyrektor w BNP Paribas Real Estate Poland (materiały prasowe)

Natasa Mika nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate Poland. Awansem zaowocowało jej prawie trzyletnie zaangażowanie w kształtowaniu nowego działu powierzchni handlowych na polskiej mapie sektora retail.

REKLAMA

Natasa Mika została promowana na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych. W nowej roli będzie odpowiedzialna za realizację dotychczasowej strategii rozwoju, obsługę kluczowych klientów i poszerzanie portfolio projektów. Do jej kluczowych kompetencji należy wynajem, doradztwo w zakresie przygotowania optymalnych koncepcji zagospodarowania oraz repozycjonowania galerii i ulic handlowych.

Dodatkowo Natasa będzie poszerzać usługi doradztwa i reprezentacji najemców oraz sieci handlowych, zarówno tych obecnych na polskim rynku, jaki i marek debiutujących w Polsce.

Natasa posiada 14 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracowała m.in. dla takich firm jak  DTZ Polska czy  Cushman & Wakefield Polska.  Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz posiada tytuł magistra Ekonomii o specjalizacji Handel Zagraniczny. Jest członkiem ICSC oraz ma ukończone wszystkie kursy Certified Commercial Investment Member (CCIM).


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA