PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor w CB Richard Ellis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 maj 2012 14:10

Nowy dyrektor w CB Richard Ellis

Neil Blake został dyrektorem działu badań rynku na region Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA) w firmie CB Richard Ellis. Oficjalnie obejmie stanowisko w sierpniu 2012 roku.

REKLAMA

Blake pracował poprzednio w Oxford Economics, gdzie pełnił funkcję dyrektora analiz ekonomicznych i był odpowiedzialny za analizy miast na całym świecie, nieruchomości komercyjnych, rynku mieszkaniowego i handlowego, jak również globalne badania makroekonomiczne i sektora finansowego.

Przed podjęciem pracy w Oxford Economics w 2008 roku, był dyrektorem i założycielem Business Strategies Limited, który stał się częścią Experian w 2002 roku.

W trakcie kariery zawodowej, Neil Blake współpracował z klientami z sektora prywatnego i publicznego działającymi na rynku nieruchomości, w tym m.in. Henderson Global Investors, Bouwfonds REIM, BNP Paribas, IPD.

W CBRE będzie odpowiedzialny za zespoły działu badań rynku w regionie EMEA, jak również departament badań w Wielkiej Brytanii z siedzibą w Henrietta House w Londynie.

Neil Blake jest doktorem ekonomii i historii ekonomii. Tytuły naukowe uzyskał na University of York. Jest autorem znaczącej liczby publikacji o tematyce ekonomicznej i nieruchomościowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA