PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor w firmie CB Richard Ellis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 wrz 2011 16:20

Nowy dyrektor w firmie CB Richard Ellis

Marcus Berger został nowym COO (Chief Operating Officer) na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie CB Richard Ellis.

REKLAMA

Marcus Berger ma ponad dwunastoletnie doświadczenie na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie EHL Asset Management GmbH oraz dyrektora zarządzającego biur regionalnych EHL w Polsce, Węgrzech, Czechach, Słowacji i Rumunii. Przed współpracą z EHL zajmował również wysokie stanowiska w firmach Akron Group i Immobilien Holding GmbH.

Marcus Berger jest absolwentem Vienna University of Economics and Business Administration i posiada tytuł doktorski.

Marcus Berger dołączył do zespołu zarządzającego biurami w regionie CEE - Andreasa Riddera (Prezesa, CEE Chairman) i Patrizii Rögelsperger (Chief Financial Officer, CEE). Będzie odpowiedzialny za wzmacnianie relacji z klientami oraz rozwój usług doradczych świadczonych przez CBRE w szybko rozwijającym się regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Doświadczenie i wiedza, które Marcus wnosi ze sobą, będzie dodatkową wartością dla CBRE, wzmacniającą aktywność firmy w regionie CEE. Marcus dołączył do zespołu, który jest już liderem w regionie, a jego bogate doświadczenie pomoże mu pełnić ważną rolę w dalszym rozwoju firmy i wprowadzaniu innowacyjnych usług spełniających oczekiwania klientów - wyjaśnia Andreas Ridder, CEE Chairman, CB Richard Ellis.

CBRE jest obecna na głównych rynkach w regionie CEE - w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Kazachstanie, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech. Oferuje kompleksowe usługi inwestorom, najemcom i właścicielom nieruchomości komercyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA