PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy dyrektor w zespole Okam

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 10 kwi 2017 08:22

Nowy dyrektor w zespole Okam Fot. Fotolia

Od kwietnia 2017 roku zespół ds. sprzedaży i marketingu w OKAM poprowadzi Marcin Michalec, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

REKLAMA

Marcin Michalec jest związany z rynkiem nieruchomości od ponad 15 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej oraz licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Knight Frank.

Następnie jako dyrektor sprzedaży i marketingu w firmach deweloperskich, zaangażowany był bezpośrednio w obsługę sprzedaży ponad 1000 mieszkań i apartamentów w kilku polskich miastach. Ostatnio pracował w ICON Real Estate, gdzie kierował zespołem sprzedaży i marketingu. Wcześniej związany był z firmą Restaura.

Marcin Michalec w OKAM będzie odpowiadał za całość działań sprzedażowych oraz politykę komunikacyjną firmy.

Do jego zadań będzie należało stworzenie strategii sprzedażowej i promocyjnej dla projektów OKAM. Będzie nadzorował działalność już istniejących biur sprzedaży takich projektów jak: ŻOLI ŻOLI na warszawskim Żoliborzu, MOKKA i VISTA na Mokotowie w Warszawie, Dom w Dolinie Trzech Stawów
w Katowicach oraz wspierał działania związane z projektami warszawskiej Bohemy, czyli obiektu mieszkaniowo-handlowego na warszawskiej Pradze. Pod jego nadzorem znajdą się także łódzkie projekty Okamu: przestrzeń coworkingowa ŁÓDŹ.WORK wchodząca w skład ŁÓDŹ.ZONE przy ul. Dowborczyków 18 oraz strefa Piotrkowska 217 z działającym tam Before Food Marketem.

Będzie prowadził media relations dla wszystkich spółek Grupy OKAM.

- OKAM to prężnie rozwijająca się firma, która uruchamia kolejne projekty. W mojej ocenie to ciekawe przedsięwzięcia z dużym potencjałem. Myślę tu zarówno o inwestycjach mieszkaniowych jak i komercyjnych. Będę wspierał nowe inwestycje już od momentu tworzenia koncepcji projektu, tak aby były one jak najbardziej atrakcyjne dla przyszłych klientów, poprzez tworzenie polityki sprzedażowej, tworzenie i wdrażanie standardów obsługi klientów, po działania marketingowe i reklamowe – mówi Marcin Michalec, dyrektor Sprzedaży i Marketingu w OKAM.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA