PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy ekspert w Knight Frank

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 lis 2017 10:43

Nowy ekspert w Knight Frank Robert Napieralski

Grono doradców ds. zarządzania nieruchomościami handlowymi w firmie Knight Frank powiększyło się o nowego eksperta. W Dziale Zarządzania Nieruchomościami stanowisko Retail Asset Managera objął Robert Napieralski. Jego zadaniem jest zarządzanie nieruchomościami handlowymi oraz planowanie i realizacja działań zwiększających ich wartość, we współpracy z ekspertami ds. marketingu nieruchomości oraz z działem wynajmu i project management.

REKLAMA

- Rozwój Działu w obszarze zarządzania nieruchomościami handlowymi, to dla nas kolejny, po wzmocnieniu się w marketingu nieruchomości, krok w kierunku dywersyfikacji usług oraz obszarów działania w tym roku kalendarzowym. Jednocześnie mamy obecnie możliwość zaoferowania pełnego spektrum narzędzi asset management dla naszych Klientów i ich projektów, zarówno biurowych, jak i handlowych – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank.

Robert Napieralski jest absolwentem Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej oraz Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywał pracując m.in. dla DTZ, Balmain czy CBRE. Posiada licencję zarządcy nieruchomości. Do jego największych sukcesów należy aktywny udział w procesie due diligence oraz sprzedaży Centrum Handlowego Maximus, a także przejęcie w zarządzanie 5 centrów handlowych i stworzenie dla nich procedur obsługi finansowo-operacyjnej.

W Dziale Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank, Robert odpowiada za zarządzanie i zwiększanie wartości nieruchomości handlowych. W ramach kompleksowej usługi dla właścicieli łączy doradztwo strategiczne z bieżącym nadzorem, w tym nad finansami (planowanie i monitorowanie budżetów, rozliczanie kosztów eksploatacyjnych, raportowanie). W ramach działań zwiększających wartość nieruchomości zajmuje się również kontrolą inwestycji modernizacyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • DMiszcz. 2017-11-29 13:59:22
    Świetny ruch Knight Franka, Robert to dobry specjalista, wiele mnie nauczył, moja kariera bez jego pomocy napewno nie nabrala by takiego tepa, dzieki za wszystko czego mnie nauczyłeś i powodzenia

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA