PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy partner w Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 sty 2016 14:42

Nowy partner w Cushman & Wakefield Soren Rodian Olsen, partner w polskim biurze firmy Cushman & Wakefield

Soren Rodian Olsen został partnerem w polskim biurze firmy Cushman & Wakefield. Ponadto firma poinformowała o przyznaniu tytułu partnera 24 osobom w krajach regionu EMEA.

REKLAMA

Soren Rodian Olsen od 14 lat pełni stanowiska kierownicze i zajmuje się rynkiem nieruchomości w Polsce. Uczestniczył w zawieraniu transakcji dotyczących nieruchomości o wartości przekraczającej 900 mln euro. Zanim dołączył do firmy Cushman & Wakefield pełnił funkcję dyrektora działu zarządzania aktywami w Polsce w firmie Aberdeen Asset Management Deutschland – zarządzał dużym portfelem nieruchomości biurowych w Warszawie. W latach 2002-2008 Soren pracował w polskich spółkach zależnych Bank Austria Creditanstalt oraz Commerzbank jako dyrektor działu zarządzania aktywami, obsługi nieruchomości, zarządzania łańcuchem dostaw i kosztami. Soren uzyskał dyplom MBA oraz jest członkiem RICS i ULI.

Nominacje związane są z przeprowadzaną corocznie weryfikacją w poszczególnych działach, jednostkach organizacyjnych i krajach. Osoby, które otrzymały awans, zostały wyłonione przez zarząd firmy w regionie EMEA i Grupę Roboczą ds. Partnerów w wyniku wnikliwie przeprowadzonej oceny.

- Osoby te mogą pochwalić się specjalistyczną wiedzą w swojej dziedzinie i uznaniem klientów oraz posiadają cechy charyzmatycznych liderów, których oczekujemy od naszych partnerów. Wszystkim szczerze gratuluję awansów, które świadczą również o tym, że w naszej firmie zatrudniamy wyjątkowo utalentowanych specjalistów z różnych obszarów - mówi John Forrester, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

  • 1
  • 2

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA