PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy partner w Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 sty 2016 14:42

Nowy partner w Cushman & Wakefield Soren Rodian Olsen, partner w polskim biurze firmy Cushman & Wakefield

Soren Rodian Olsen został partnerem w polskim biurze firmy Cushman & Wakefield. Ponadto firma poinformowała o przyznaniu tytułu partnera 24 osobom w krajach regionu EMEA.

REKLAMA

Soren Rodian Olsen od 14 lat pełni stanowiska kierownicze i zajmuje się rynkiem nieruchomości w Polsce. Uczestniczył w zawieraniu transakcji dotyczących nieruchomości o wartości przekraczającej 900 mln euro. Zanim dołączył do firmy Cushman & Wakefield pełnił funkcję dyrektora działu zarządzania aktywami w Polsce w firmie Aberdeen Asset Management Deutschland – zarządzał dużym portfelem nieruchomości biurowych w Warszawie. W latach 2002-2008 Soren pracował w polskich spółkach zależnych Bank Austria Creditanstalt oraz Commerzbank jako dyrektor działu zarządzania aktywami, obsługi nieruchomości, zarządzania łańcuchem dostaw i kosztami. Soren uzyskał dyplom MBA oraz jest członkiem RICS i ULI.

Nominacje związane są z przeprowadzaną corocznie weryfikacją w poszczególnych działach, jednostkach organizacyjnych i krajach. Osoby, które otrzymały awans, zostały wyłonione przez zarząd firmy w regionie EMEA i Grupę Roboczą ds. Partnerów w wyniku wnikliwie przeprowadzonej oceny.

- Osoby te mogą pochwalić się specjalistyczną wiedzą w swojej dziedzinie i uznaniem klientów oraz posiadają cechy charyzmatycznych liderów, których oczekujemy od naszych partnerów. Wszystkim szczerze gratuluję awansów, które świadczą również o tym, że w naszej firmie zatrudniamy wyjątkowo utalentowanych specjalistów z różnych obszarów - mówi John Forrester, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA