PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy Partner w warszawskim biurze C&W

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 kwi 2015 17:33

Nowy Partner w warszawskim biurze C&W Anthony Selman

Anthony Selman został Partnerem w warszawskim biurze Cushman & Wakefield i wzmocni Dział Rynków Kapitałowych w Polsce oraz Europie Środkowej. Wcześniej pracował londyńskim oddziale firmy.

REKLAMA

Anthony Selman posiada 15-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym nieruchomości. W swojej dotychczasowej karierze pracował w biurach firmy Cushman & Wakefield w Holandii, Rosji, Brazylii i Wielkiej Brytanii, odpowiadając za transakcje typu „sale and leaseback”, zakupu, sprzedaży i finansowania strukturyzowanego.

- Anthony zdobył bogate doświadczenie na szybko rozwijających się rynkach Rosji i Brazylii, co sprawia, że jest odpowiednią osobą do zajmowania się Europą Środkową. Będzie blisko współpracować z Jamesem Chapmanem, Piotrem Kaszyńskim i innymi pracownikami wyższego szczebla. Będzie uczestniczyć w rozwoju działalności transakcyjnej i realizacji naszych kluczowych strategii takich jak wzmacnianie relacji z globalnymi klientami, zwiększanie udziału w rynku, zdobywanie prestiżowych kontraktów i pozyskiwanie kapitału zagranicznego – powiedział Charles Taylor, Partner Zarządzający polskiego oddziału firmy Cushman & Wakefield.

Anthony Selman jest absolwentem Saint Louis University oraz posiada tytuł MRICS (Member of the Royal Institution of Chartered Surveyors). Na początku kariery zawodowej był pośrednikiem inwestycyjnym w Miami na Florydzie, a następnie pracował jako zarządzający portfelami w różnych krajach Europy. Pełnił funkcję zastępcy dyrektora w biurze firmy Cushman & Wakefield w Moskwie oraz dyrektora zarządzającego ds. transakcji w Ameryce Łacińskiej w oddziale firmy w Sao Paulo w Brazylii. Ostatnio był Partnerem w dziale międzynarodowych rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA