PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy Partner w warszawskim biurze C&W

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 kwi 2015 17:33

Nowy Partner w warszawskim biurze C&W Anthony Selman

Anthony Selman został Partnerem w warszawskim biurze Cushman & Wakefield i wzmocni Dział Rynków Kapitałowych w Polsce oraz Europie Środkowej. Wcześniej pracował londyńskim oddziale firmy.

REKLAMA

Anthony Selman posiada 15-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym nieruchomości. W swojej dotychczasowej karierze pracował w biurach firmy Cushman & Wakefield w Holandii, Rosji, Brazylii i Wielkiej Brytanii, odpowiadając za transakcje typu „sale and leaseback”, zakupu, sprzedaży i finansowania strukturyzowanego.

- Anthony zdobył bogate doświadczenie na szybko rozwijających się rynkach Rosji i Brazylii, co sprawia, że jest odpowiednią osobą do zajmowania się Europą Środkową. Będzie blisko współpracować z Jamesem Chapmanem, Piotrem Kaszyńskim i innymi pracownikami wyższego szczebla. Będzie uczestniczyć w rozwoju działalności transakcyjnej i realizacji naszych kluczowych strategii takich jak wzmacnianie relacji z globalnymi klientami, zwiększanie udziału w rynku, zdobywanie prestiżowych kontraktów i pozyskiwanie kapitału zagranicznego – powiedział Charles Taylor, Partner Zarządzający polskiego oddziału firmy Cushman & Wakefield.

Anthony Selman jest absolwentem Saint Louis University oraz posiada tytuł MRICS (Member of the Royal Institution of Chartered Surveyors). Na początku kariery zawodowej był pośrednikiem inwestycyjnym w Miami na Florydzie, a następnie pracował jako zarządzający portfelami w różnych krajach Europy. Pełnił funkcję zastępcy dyrektora w biurze firmy Cushman & Wakefield w Moskwie oraz dyrektora zarządzającego ds. transakcji w Ameryce Łacińskiej w oddziale firmy w Sao Paulo w Brazylii. Ostatnio był Partnerem w dziale międzynarodowych rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA