PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy podmiot doradczy wkracza do gry. Za sterami jedna z twarzy Savillsa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 cze 2017 17:52

Nowy podmiot doradczy wkracza do gry. Za sterami jedna z twarzy Savillsa Michał Ćwikliński i Bartłomiej Krzyżak

Dotychczasowy szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Savills, Michał Ćwikliński, stanie na czele Apleona GVA.

REKLAMA

Po sprzedaży przez Bilfinger SE do szwedzkiego funduszu inwestycyjnego EQT w 2016 roku, niemiecka firma Apleona GVA świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych, rozszerza zakres usług konsultingowych na polskim rynku nieruchomości. Michał Ćwikliński), począwszy od 1 sierpnia obejmie stanowisko partnera zarządzającego w Apleona GVA w nowym biurze w Warszawie. Polski podmiot świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego oraz usługi doradcze dla najemców sektora biurowego oraz magazynowego, dodatkowo w zakresie usług nowej firmy będzie także doradztwo techniczne oraz hotelowe.

Michał Ćwikliński posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i nabywaniu nieruchomości komercyjnych w Polsce. W ostatnim czasie stał na czele działu inwestycyjnego Savills gdzie od 2010 roku sfinalizował transakcje o wartości ok. 3 miliardów Euro oraz z sukcesem budował warszawski oddział firmy jako członek zarządu. Wcześniej Michał przez 7 lat pracował w King Sturge w oddziałach w Londynie oraz Warszawie.

Nowy zespół doradztwa inwestycyjnego w Apleona GVA już w maju został wzmocniony dzięki Bartłomiejowi Krzyżakowi, który również dołączył do nowo otwartej firmy i obejmie stanowisko Associate Director. Bartłomiej posiada wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym w Polsce. Przez siedem ostatnich lat pracował w biurze Savills w Warszawie a przed tym okresem zbierał doświadczenie w agencjach CBRE oraz Cushman&Wakefield.

- Jesteśmy pierwszą i jedyną niemiecką firmą doradczą na runku nieruchomości w Polsce z silnie zaznaczoną obecnością w całej Europie. Dzięki ekspansji usług doradczych w Polsce, oferujemy naszym klientom dostęp do jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Środkowo-Wschodniej. Angażując Michała Ćwiklińskiego, pozyskujemy bardzo doświadczonego eksperta z doskonałą siecią relacji. Z niecierpliwością oczekuję powodzenia w rozwoju naszej działalności w Polsce właśnie dzięki Michałowi - mówi Daniel Häußermann, prezes Apleona GVA GmbH z siedzibą w Niemczech.

Na polskim rynku, Apleona GVA skupi się zarówno na wzroście organicznym jak również na możliwościach przejęcia podmiotów lokalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA