PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy prezes EFH podaje się do dymisji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 maj 2014 08:43

Jan Karaszewski, od kwietnia br. prezes zarządu spółki Europejski Fundusz Hipoteczny podał się do dymisji. Jako przyczynę wskazano na kwestie osobiste.

REKLAMA

Jan Karaszewski stanowisko objął 4. kwietnia br. Zastąpił on Leszka Celucha. Jego kadencja miała wynosić 3 lata.

Jan Karaszewski to absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Katowicach w specjalności Zarządzania Kapitałem. W latach 1998 - 2010 założył i pełnił kolejno funkcje wiceprezesa i prezesa zarządu w spółce INTERNET CONTACT S.A. Spółka ta była jedną z pierwszych polskich firm w branży internetowej. W latach 2007 - 2010 sprawował funkcję Prezesa Zarządu w LEAS-POL AGRO Sp. z o.o., spółki prowadzącej gospodarstwo rolne o powierzchni 1500 ha. W latach 2008 - 2010 przewodniczył Radzie Nadzorczej EFH BUDOWNICTWO S.A. W latach 2010-2013r. jako Prezes Zarządu spółki Zamek Giżycki Sp. z o.o. odbudował XIII - wieczny zamek krzyżacki położony w Giżycku i uruchomił w nim luksusowy, czterogwiazdkowy Hotel St. Bruno.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA