PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy prezes sieci Starwood na region EAME

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 kwi 2013 16:28

Sieć Starwood Hotels & Resorts Worldwide, poinformowała, że Roeland Vos, długoletni prezes firmy w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu („EAME") postanowił zrezygnować ze stanowiska, a jego miejsce zajmie Michael Wale.

REKLAMA

Pan Wale związany jest z siecią Starwood Hotels & Resorts od 35 lat i obecnie pełni funkcję wiceprezesa i dyrektora operacyjnego w regionie Europa Zachodnia. Zmiana na stanowisku prezesa sieci Starwood na EAME nastąpi 1 czerwca br. Roeland Vos będzie kontynuował swoją współpracę z siecią w roli konsultanta.

- Jesteśmy wdzięczni Roelandowi za jego wybitne osiągnięcia. Roeland pracował w naszej sieci 30 lat, pełniąc przez ostatnie 12 lat funkcję prezesa na EAME. Dzieki jego zaangażowaniu i pasji zwiększyliśmy w tym czasie ponad dwukrotnie liczbę hoteli w regionie, zwłaszcza w krajach szybko rozwijających się. Cieszymy się, że Roeland będzie nadal współpracował z siecią pełniąc rolę doradczą i pomagając nam rozbudować portfolio naszych obiektów oraz świadomość marek w regionie EAME - powiedział Frits van Paasschen, prezes i dyrektor generalny Starwood.

- Starwood ma szczęście posiadać wielu utalentowanych pracowników, którym stwarzamy możliwości rozwoju. Kultywując strategię awansu wewnątrz organizacji zdecydowaliśmy się powierzyć stanowisko prezesa Starwood Hotels & Resorts w EAME jednemu z naszych zaufanych liderów - Michaelowi Wale. Michael miał ogromny wpływ na umacnianie świadomości naszych marek w Europie, a także renowację historycznych hoteli sieci. Biorąc pod uwagę jego wizję, doświadczenie menedżerskie, relacje z pracownikami i klientami, a także globalne spojrzenie, uważam, że Michael jest idealną osobą na stanowisko prezesa Starwood Hotels & Resorts w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie - doda Frits van Paasschen.

Michael Wale rozpoczął swoją karierę w Starwood Hotels & Resorts jako stażysta w 1978 roku, w tamtych czasach firma działała pod nazwą ITT Sheraton. Jako wiceprezes Starwood Hotels & Resorts na Europę Zachodnią odpowiedzialny był za 54 hoteli działających pod ośmioma markami w 13 krajach. Wcześniej Michael Wale pełnił szereg funkcji kierowniczych, w tym wiceprezesa ds. operacji marki, szefa regionu oraz dyrektora generalnego wiodących obiektów sieci Starwood jak np. Sheraton Park Tower Knightsbridge i Sheraton Grand Hotel Edinburgh. Po przejęciu w 2005 roku przez Starwood marki Le Meridien, Michael Wale był odpowiedzialny za integrację 130 obiektów Le Meridien na całym świecie do portfolio Starwood.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA