PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy prezes spółki market-Detal

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 lut 2015 13:14

Nowy prezes spółki market-Detal

Z dniem 10 kwietnia nastąpi zmiana w zarządzie spółki market-Detal. Nowym prezesem będzie Artur Góralczyk, który przejmie obowiązki Artura Kasnera, powracającego do rady nadzorczej. Nowy prezes związany jest z firmą od ośmiu lat, jako członek zarządu ds. ekspansji, zarządzania nieruchomościami i inwestycji oraz finansów i księgowości. Planuje kontynuować strategię biznesową i politykę personalną firmy, którą współtworzył.

REKLAMA

Artur Kasner prezes spółki market-Detal, która jest właścicielem sieci supermarketów Mila, po intensywnym okresie pracy nad uruchomieniem sieci supermarketów Mila, powraca do rady nadzorczej, gdzie będzie nadzorował kontynuację prac nad dalszym rozwojem firmy. W ten spozób kończy się pierwszy etap projektu, na który złożyło się wiele elementów, takich jak: opracowanie nowej strategii marketingowej, przeprowadzenie negocjacji handlowych z partnerami, wybudowanie Centrum Logistycznego w Krągoli, oraz implementacja nowoczesnych systemów informatycznych. W tym celu firma zbudowała strategiczne działy, takie jak Marketing, Dział Zakupów oraz Pion Logistyczny.

Na stanowisko prezesa powołany został Artur Góralczyk. Nowy prezes obejmie swoją funkcję z dniem 10 kwietna br., obecnie zaczyna pełnić rolę wiceprezesa zarządu.

Artur Góralczyk jest związany ze spółką market-Detal od ośmiu lat, jako członek zarządu ds. ekspansji, zarządzania nieruchomościami i inwestycji oraz finansów i księgowości. W branży FMCG ma 20-letnie doświadczenie, które nabył w firmach takich jak Jeronimo Martins Polska i Plus Discount.
Artur Góralczyk był mocno zaangażowany w każdy etap tworzenia nowej sieci. Współtworzył plan biznesowy, odpowiadał za budowę nowoczesnego Centrum Logistycznego w Krągoli, zrealizowaną w zaledwie siedem miesięcy oraz nadzorował proces rebrandingu wszystkich 167 sklepów.

Spółka market-Detal posiada obecnie 170 sklepów i zatrudnia blisko 5 500 osób. Planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach otwierając rocznie  ponad 30 sklepów.

Supermarkety Mila oferują asortyment świeżych warzyw i owoców, wędlin, mięs i różnorodnych serów oraz ciast.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • no pasaran 2015-02-22 19:53:18
    Zobaczycie, że dojdzie do fuzji ze Stokrotką. Te spółki są podobne, jedna mocna na wschodzie, druga na zachodzie. Albo jakiś fundusz kupi obie, albo się połączą. I ZNISZCZĄ BIEDRĄ-DRONKĘ!!!! AAAAAAHAHAHAHAHAHAHAAH!!!!!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA