PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy szef działu zarządzania nieruchomościami w Colliers International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2011 09:02

Z początkiem maja 2011 r. Sean Dowsey objął stanowisko dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami i Majątkiem spółek w Colliers International na region Europy Środkowowschodniej.

REKLAMA

Sean Dowsey będzie odpowiadał za rozwój i funkcjonowanie działów zarządzania nieruchomościami oraz majątkiem spółek w Czechach, Rumuni, na Słowacji i na Węgrzech. W Polsce szefem działu zarządzania nieruchomościami i majątkiem spółek pozostaje Peter Love, partner w polskim biurze Colliers International, który będzie współpracował z Seanem Dowsey.

Sean Dowsey jest licencjonowanym rzeczoznawcą, specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami i majątkiem spółek. Posiada ponad 13 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości zdobytego zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Europie kontynentalnej.

Karierę rozpoczął w Londynie w roku 1994. W roku 2003 dołączył do zespołu DTZ Debenham Tie Leung, gdzie w roku 2005 objął stanowisko szefa działu zarządzania nieruchomościami na region Europy Środkowowschodniej. Odpowiadał wówczas za współpracę z regionalnymi inwestorami, takmi jak aAIM, Akron Group, Dawnay Day, Heitman, Sireo and Valad.

W roku 2008 Sean dołączył do firmy Carpathian Asset Management, grupy doradców działających przy funduszu Carpathian Fund, posiadającym w swoim portfolio 22 nieruchomości handlowe w Europie Środkowowschodniej. Jako Asset and Property Manager odpowiadał za wzrost wartości nieruchomości należących do funduszu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA