PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy szef Działu Zarządzania Projektami Budowlanymi w Colliers International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 wrz 2011 11:05

Firma Colliers International powołała Iaina Leydena na stanowisko Dyrektora Działu Zarządzania Projektami Budowlanymi.

REKLAMA

Iain Leydena posiada dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami budowlanymi, które zdobył pracując w krajach Europy Centralnej i Wschodniej, między innymi w Wielkiej Brytanii, Rumunii i w Polsce. Iain posiada doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych, handlowych, przemysłowych jak również inwestycji typu „mixed use".

W Polsce pracuje od 2002 r., kiedy przyjechał jako członek zespołu nadzorującego budowę Złotych Tarasów. W 2005 r. założył własną firmę - Caledonian Project Management - zatrudniającą dwudziestu specjalistów zajmujących się doradztwem technicznym, zarządzaniem i koordynacją nowych inwestycji.

W listopadzie 2008 Iain Leydena wraz z całym zespołem Caledonian Project Management dołączył do King Sturge, obejmując obowiązki Dyrektora Działu Zarządzania Projektami i Doradztwa Budowlanego. Na tym stanowisku pracował również w ostatnim czasie w Jones Lang LaSalle, po fuzji tej agencji z King Sturge.

Jako Szef Działu Zarządzania Projektami Budowlanymi w Colliers International, Iain będzie odpowiedzialny za ogólne zarządzanie działem, opracowanie strategii jego rozwoju, zdobywanie nowych klientów oraz budowanie relacji z nimi.

Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). W czerwcu 2011 r. powołany został do polskiego zarządu RICS, gdzie odpowiada za działalność grup dedykowanych tematyce zarządzania projektami budowlanymi, ich kosztorysowaniu oraz ocenie technicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA