PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy wiceprezes Echo Investment

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 mar 2013 13:50

Nowy wiceprezes Echo Investment

21 marca Waldemar Lesiak został nominowany przez radę nadzorczą Echo Investment na nowego wiceprezesa firmy. Będzie on odpowiedzialny za akwizycje i sprzedaż nieruchomości. - To odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek nieruchomości komercyjnych - powiedział w rozmowie z Propertynews.pl rzecznik prasowy firmy, Wojciech Gepner.

REKLAMA

Waldemar Lesiak objął nowoutworzone stanowisko z dniem 21 marca. Do tej pory zajmował on posadę dyrektora działu projektów biurowych i hotelowych w Echo Investment.

Waldemar Lesiak jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Świętokrzyskiej. Ukończył również Wydział Ekonomii Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i Podyplomowe Studia Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Pracę zawodową rozpoczął w firmie Mitex-Trade/ Ahold Polska gdzie pełnił funkcje Dyrektora ds. Operacyjnych oraz Dyrektora Handlowego. W latach 1998 - 2000 był wiceprezesem Zarządu Spółki Hekon SA, która zrealizowała wspólnie z Accor Group program budowy sieci hoteli w Polsce.

W Echo Investment S.A. od roku 1997. Pełnił funkcję dyrektora ds. Sprzedaży Projektów Mieszkaniowych, a także dyrektora ds. Sprzedaży Projektów Komercyjnych. Dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Działu Biur i Hoteli, gdzie był odpowiedzialny za cały proces deweloperski w segmencie biurowym i hotelowym.

Dotychczasowy skład zarządu nie ulegnie zmianie. Funkcję prezesa od 2008 roku pełni Piotr Gromiak. Z kolei wiceprezesem firmy jest również od 2008 roku Artur Langner

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA