PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy wiceprezes w Hochtief Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sie 2012 16:14

1 września stanowisko CFO oraz wiceprezesa zarządu w Hochtief Polska obejmie dr Christof Brixel. Zastąpił on Stefana Campahusena, który został kierownikiem w spółce stowarzyszonej Leighton Holdings.

REKLAMA

Christof Brixel ma 28-letnie doświadczenie w branży budowlanej, chemicznej i mineralnej, z czego 18 lat przepracował w koncernie Hochtief, do którego dołączył w 1994 roku.

Ostatnio pracował w Sydney na stanowisku dyrektora ds. audytów wewnętrznych w Leighton Holdings. Zanim rozpoczął pracę w Australii, pełnił funkcje m.in. CFO i wiceprezesa zarządu Hochtief VSB Czech Republic w Pradze.

Hochtief  jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców kompleksowych usług budowlanych. Firma osiągnęła w 2011 roku przychody ze sprzedaży w wysokości 23,28 mld euro. Koncern zatrudnia ponad 80 tys. pracowników.

Hochtief  Polska jest spółką należącą do Hochtief Solutions. Firma specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA