PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy wspólnik w REINO Partners

 • Autor: Propertynews.pl
 • 07 lip 2016 10:40

Nowy wspólnik w REINO Partners Justyna Tinc

Do grona udziałowców REINO Partners dołączyła Justyna Tinc, Head of Asset Management z 14‑letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości

REKLAMA

Pozostałymi partnerami są jej założyciele: Dorota Latkowska‑Diniejko, Małgorzata Cieślak‑Belgy i Radosław Świątkowski.

Justyna Tinc jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (zarządzanie nieruchomościami). Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także optymalizacją przed- i potransakcyjną, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskim i zagranicznym oraz deweloperami.

Jako Head of Asset Management odpowiada w REINO Partners za przygotowanie i prowadzenie aktywnych działań zarządczych podnoszących wartość nieruchomości. Realizuje strategie funduszy i spółek zarządzanych przez REINO Partners w zakresie komercjalizacji, a także optymalizacji przychodów i kosztów, w szczególności w odniesieniu do realizowanej polityki dywidendowej. Uczestniczy również w działaniach związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz polityką informacyjną i relacjami inwestorskimi.

- Justyna jest częścią naszego zespołu od ponad 4 lat. Osobiście znamy się od lat piętnastu. Jej kompetencje i ponadprzeciętne zaangażowanie przyczyniły się w istotny sposób do dotychczasowych sukcesów REINO Partners. Justyna jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie asset managment. To kluczowy obszar, w szczególności z punktu widzenia sukcesu wprowadzanej właśnie na Giełdę spółki REINO Dywidenda Plus, pierwszej polskiej struktury typu REIT – mówi Dorota Latkowska-Diniejko, współzałożycielka i wiceprezes zarządu Spółki.

- Przyjęcie Justyny do grona wspólników to wyraz naszego sposobu myślenia o REINO Partners. Chcemy, aby członkowie zespołu, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do sukcesu naszej spółki, wiązali się z nią w sposób trwały, w szczególności jako współwłaściciele - dodaje.

Autorskie wehikuły inwestycyjne, zebrane w całości wśród polskich inwestorów, uczestniczyły w nabyciu trzech wysokiej klasy budynków biurowych: Kapelanka 42B w Krakowie, Malta House w Poznaniu i Alchemia I w Gdańsku, o łącznej wartości ok. 120 mln EUR. 

 • Rynkowa Opinia 2016-07-08 10:54:10
  Justyna Tinc - absolwenta jakiego kierunku na UW ("młoda, dobrze wykształcona")?
  "Justyna jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie asset managment" - Stanowisko Head of Asset Management i 3 budynki w portfelu? To jak jest taka najlepsza na rynku to dlaczego inne firmy nie walczą o nią?
  W jakich transakcjach brała udział przez te 14 lat? Czy wydam pieniadze na REINO? ODP - NIE!!!!!
 • Rektor Tempień 2016-07-07 15:17:26
  Justyna Tinc -"jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (zarządzanie nieruchomościami). Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także optymalizacją przed- i potransakcyjną, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskim i zagranicznym oraz deweloperami." - młoda dobrze wykształcona , z dużym doświadczeniem - śmiech na sali. Wiedza zdobyta na prywatnych kompletach za kasę nie daje żadnej umiejętności. To jest poziom szkoły podstawowej. Być może ma duże doświadczenie ale nie w tej dyscyplinie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA