PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy wspólnik w REINO Partners

 • Autor: Propertynews.pl
 • 07 lip 2016 10:40

Nowy wspólnik w REINO Partners Justyna Tinc

Do grona udziałowców REINO Partners dołączyła Justyna Tinc, Head of Asset Management z 14‑letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości

REKLAMA

Pozostałymi partnerami są jej założyciele: Dorota Latkowska‑Diniejko, Małgorzata Cieślak‑Belgy i Radosław Świątkowski.

Justyna Tinc jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (zarządzanie nieruchomościami). Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także optymalizacją przed- i potransakcyjną, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskim i zagranicznym oraz deweloperami.

Jako Head of Asset Management odpowiada w REINO Partners za przygotowanie i prowadzenie aktywnych działań zarządczych podnoszących wartość nieruchomości. Realizuje strategie funduszy i spółek zarządzanych przez REINO Partners w zakresie komercjalizacji, a także optymalizacji przychodów i kosztów, w szczególności w odniesieniu do realizowanej polityki dywidendowej. Uczestniczy również w działaniach związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz polityką informacyjną i relacjami inwestorskimi.

- Justyna jest częścią naszego zespołu od ponad 4 lat. Osobiście znamy się od lat piętnastu. Jej kompetencje i ponadprzeciętne zaangażowanie przyczyniły się w istotny sposób do dotychczasowych sukcesów REINO Partners. Justyna jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie asset managment. To kluczowy obszar, w szczególności z punktu widzenia sukcesu wprowadzanej właśnie na Giełdę spółki REINO Dywidenda Plus, pierwszej polskiej struktury typu REIT – mówi Dorota Latkowska-Diniejko, współzałożycielka i wiceprezes zarządu Spółki.

- Przyjęcie Justyny do grona wspólników to wyraz naszego sposobu myślenia o REINO Partners. Chcemy, aby członkowie zespołu, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do sukcesu naszej spółki, wiązali się z nią w sposób trwały, w szczególności jako współwłaściciele - dodaje.

Autorskie wehikuły inwestycyjne, zebrane w całości wśród polskich inwestorów, uczestniczyły w nabyciu trzech wysokiej klasy budynków biurowych: Kapelanka 42B w Krakowie, Malta House w Poznaniu i Alchemia I w Gdańsku, o łącznej wartości ok. 120 mln EUR. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Rynkowa Opinia 2016-07-08 10:54:10
  Justyna Tinc - absolwenta jakiego kierunku na UW ("młoda, dobrze wykształcona")?
  "Justyna jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie asset managment" - Stanowisko Head of Asset Management i 3 budynki w portfelu? To jak jest taka najlepsza na rynku to dlaczego inne firmy nie walczą o nią?
  W jakich transakcjach brała udział przez te 14 lat? Czy wydam pieniadze na REINO? ODP - NIE!!!!!
 • Rektor Tempień 2016-07-07 15:17:26
  Justyna Tinc -"jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (zarządzanie nieruchomościami). Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także optymalizacją przed- i potransakcyjną, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskim i zagranicznym oraz deweloperami." - młoda dobrze wykształcona , z dużym doświadczeniem - śmiech na sali. Wiedza zdobyta na prywatnych kompletach za kasę nie daje żadnej umiejętności. To jest poziom szkoły podstawowej. Być może ma duże doświadczenie ale nie w tej dyscyplinie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA