PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy zarząd Cushman&Wakefield w Europie Środkowej

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 mar 2013 10:54

Nowy zarząd Cushman&Wakefield w Europie Środkowej

Agencja Cushman&Wakefield ogłosiła zmiany w strukturze zarządzającej w Europie Środkowej. Nowym dyrektorem odpowiedzialnym za rozwój spółki w regionie został Jonathan Hallett. Na czele polskiego oddziału stanie Charles Taylor, który na tym stanowisku zastąpi Richarda Petersena.

REKLAMA

Jonathan Hallett został mianowany dyrektorem firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowej. Będzie odpowiedzialny za kierowanie rozwojem oraz za koordynację działalności oddziałów w Polsce, na Węgrzech, w Republice Czeskiej, Rumunii oraz Słowacji, zatrudniających łącznie 400 osób. Jonathan Hallett pozostanie na stanowisku dyrektora oddziału w Republice Czeskiej z siedzibą w Pradze, którym z powodzeniem kieruje od 2003 r. Będzie również reprezentował region Europy Środkowej jako członek zarządu EMEA.

Richard Petersen pełnił funkcję dyrektora zarządzającego firmy Cushman & Wakefield w Polsce od momentu jej powstania w 1991 r. Obecna liczba pracowników firmy wynosi ok. 150 osób. Richard Petersen ustąpi ze stanowiska pod koniec drugiego kwartału bieżącego roku. Jego obowiązki przejmie Charles Taylor.

Przez ostatnie 11 lat Charles Taylor był odpowiedzialny za rozwój firmy na Węgrzech. Stanowisko dyrektora oddziału na Węgrzech obejmie Gergely Pados, pełniący dotąd funkcję dyrektora działu najmu powierzchni biurowych z siedzibą w Budapeszcie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA