PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy zarząd Europejskiego Funduszu Hipotecznego

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 kwi 2014 10:17

4 kwietnia 2014 r., w związku z rezygnacją zarządu Europejskiego Funduszu Hipotecznego, rada nadzorcza spółki powołała nowy władze firmy. Rezygnacja dotychczasowego prezesa i wiceprezesa są spowodowane zmianami właścicielskimi - podano w komunikacie.

REKLAMA

Zarząd Europejskiego Funduszu Hipotecznego SA poinformował, że rezygnację złożyli: prezes zarządu spółki Leszek Celuch oraz wiceprezes zarządu spółki Michał Tober. Rezygnacje zostały złożone z efektem na dzień 4 kwietnia 2014 roku.

Rada Nadzorcza powołała w dniu dzisiejszym nowy zarząd spółki w składzie: Jan Karaszewski - prezes zarządu na trzyletnią wspólną kadencję rozpoczynającą się w dniu dzisiejszym; Sławomir Karaszewski - wiceprezes zarządu na trzyletnią wspólną kadencję rozpoczynająca się w dniu dzisiejszym.

Jan Karaszewski to absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Katowicach w specjalności Zarządzania Kapitałem. W latach 1998 - 2010 założył i pełnił kolejno funkcje wiceprezesa i prezesa zarządu w spółce INTERNET CONTACT S.A. Spółka ta była jedną z pierwszych polskich firm w branży internetowej. W latach 2007 - 2010 sprawował funkcję Prezesa Zarządu w LEAS-POL AGRO Sp. z o.o., spółki prowadzącej gospodarstwo rolne o powierzchni 1500 ha. W latach 2008 - 2010 przewodniczył Radzie Nadzorczej EFH BUDOWNICTWO S.A. W latach 2010-2013r. jako Prezes Zarządu spółki Zamek Giżycki Sp. z o.o. odbudował XIII - wieczny zamek krzyżacki położony w Giżycku i uruchomił w nim luksusowy, czterogwiazdkowy Hotel St. Bruno.

Sławomir Karaszewski jest absolwentem Wydziału Przemysłu Akademii Ekonomicznej w Katowicach w specjalności Ekonomika i Organizacja Produkcji. W latach 1985-1990 pełnił funkcję zastępcy kierownika Działu Planowania i Analiz Ekonomicznych Kopalni Węgla Kamiennego Kleofas w Katowickim Gwarectwie Węglowym, a następnie w latach 1990-1992 kierownika Działu Gospodarki Materiałowej. Jednocześnie w ww. okresie był przewodniczącym Rady Pracowniczej Kopalni Węgla Kamiennego Kleofas.

Od roku 1992 do 1994 pełnił funkcję dyrektora Naczelnego w Mysłowickim Przedsiębiorstwie Budownictwa Inżynieryjnego i Przemysłowego p.p. W latach 1994-2008 sprawował funkcję Prezesa Zarządu EMPEBEPE Holding S.A. Od roku 2003 do roku 2011 pan Sławomir Karaszewski został powołany do Zarządu PREF-BUD Sp. z o.o., gdzie pełnił obowiązki Wiceprezesa Zarządu. Od 2011 roku do marca 2013 r. pan Sławomir Karaszewski pełnił funkcję Członka Zarządu w spółce Zamek Giżycki Sp. z o.o.

Rezygnację z pełnionych funkcji ze skutkiem na dzień najbliższego Walnego Zgromadzenia Spółki, jednak nie później niż na dzień 30 czerwca 2014 roku złożyli także członkowie rady nadzorczej,  nie podając przyczyny rezygnacji z pełnionych funkcji: Aleksander Nauman - Przewodniczący Rady Nadzorczej; Jan Bogutyn - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej; Barbara Stupnicka - Członek Rady Nadzorczej; Waldemar Markiewicz - Członek Rady Nadzorczej; Przemysław Ratajczak - Członek Rady Nadzorczej; Piotr Korwin-Małaszyński - Sekretarz Rady Nadzorczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA