PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Od lat w Erbudzie, od czerwca w zarządzie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 maj 2017 15:18

Od lat w Erbudzie, od czerwca w zarządzie Agnieszka Głowacka

Agnieszka Głowacka została powołana na nowego członka zarządu Erbud. Uchwałą rady nadzorczej z 23 maja br. Agnieszka Głowacka obejmie nowe stanowisko od 1 czerwca 2017 r.

REKLAMA

Nowa członkini zarządu Erbudu będzie odpowiedzialna za politykę finansową grupy. Agnieszka Głowacka jest związana z grupą od 1998 roku pełniąc funkcję dyrektora ds.  finansów. Decyzja o powiększeniu zarządu, to odpowiedź na stały rozwój i rosnący portfel zamówień Erbud-u.

- Zawsze wychodziliśmy z założenia, że największym naszym aktywem są ludzie. Współpraca z Agnieszką Głowacką, wieloletnią dyrektor finansową, która bardzo aktywnie pracowała m.in. nad wejściem spółki na giełdę i zna doskonalone firmę, przyczyniła się do wielu sukcesów Erbud-u, w tym do naszego awansu do budowlanej ekstraklasy – mówi Dariusz Grzeszczak, prezes Erbud.

Agnieszka Głowacka ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na wydziale ekonomii i zarządzania specjalność finanse. Od 1995 roku kierowała działem finansów i kontrolingu w toruńskiej firmie produkcyjnej jednocześnie wykładając rachunkowość zarządczą w Wyższej Szkole Bankowej.

W tym czasie ukończyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości, a następnie prawa handlowego. Ukończyła kurs i zdała egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

Od 1998 roku związana z firmą Erbud. Zajmuje się kreowaniem polityki finansowej oraz nawiązaniem współpracy z  instytucjami finansowymi. Bierze aktywny udział w przeprowadzaniu akwizycji kolejnych spółek Grupy. Jest także odpowiedzialna za politykę kontrolingową w grupie kapitałowej. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA