PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Orbis powołuje nowego członka rady nadzorczej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 gru 2013 17:35

Sophie Stabile dołączyła do rady nadzorczej spółki Orbis z dniem 10. grudnia br.

REKLAMA

Sophie Stabile jest dyrektorem finansowym Accor od 2010 r. (przychody za 2012 r. w wysokości 5,6 mld euro) oraz członkiem Komitetu Wykonawczego Accor. Na zajmowanym stanowisku Sophie Stabile jest odpowiedzialna za poprawę wyników Grupy, ze szczególnym uwzględnieniem wdrażania planu działania dotyczącego marż. Obejmuje to plan osiągnięcia oszczędności w wysokości 100 mln euro w latach 2013/2014.

Sophie Stabile bierze także aktywny udział w procesie przekształcenia modelu biznesowego Grupy i restrukturyzacji jej portfela aktywów. Na przykład w ostatnim okresie kierowała transakcją zbycia sieci Motel 6 za kwotę 1,9 mld USD. Sophie Stabile bierze udział w posiedzeniach Zarządu Accor i w związku z tym przygotowuje materiały merytoryczne dla Komitetu ds. Audytu i Ryzyka, Komitetu ds. Wynagrodzeń, Mianowań i Ładu Korporacyjnego oraz Komitetu ds. Zobowiązań.

W okresie od października 2010 r. do marca 2011 r. Sophie Stabile pełniła funkcję członka Zarządu Grupy Lucien Barrière, której akcjonariuszem był Accor.

Sophie Stabile rozpoczęła swoją karierę zawodową jako audytor w firmie Deloitte, a następnie w 1999 r. została zatrudniona w Accor, gdzie w 2006 r. została Kontrolerem Generalnym Grupy (Contrôleur Général Groupe). Piastując to stanowisko, pani Stabile nadzorowała wszystkie finansowe aspekty wydzielenia działalności związanej z usługami typu prepaid (Edenred) i opracowała narzędzia zarządzania finansowego wykorzystywane w ramach nowego modelu biznesowego Accor.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA