PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

P3 ma nowego Property Managera na Polskę

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 wrz 2015 12:05

P3 ma nowego Property Managera na Polskę   Ewa Daszkowska, Property Manager P3

P3 mianował Ewę Daszkowską na stanowisko Property Managera w ramach rozwijającego się zespołu, zarządzającego parkami logistycznymi P3 Piotrków i P3 Mszczonów.

REKLAMA

Ewa Daszkowska przechodzi do P3 z firmy CA Immo Real Estate Management Poland, w której pełniła funkcję Property Managera oraz była odpowiedzialna za kompleksy przemysłowo-biurowe w Błoniach i Łodzi przez okres ponad czterech lat. Łącznie Ewa Daszkowska ma prawie dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Posiada dyplom magistra, uzyskany na kierunku Stosunki Międzynarodowe na uczelni Collegium Civitas w Warszawie, ze specjalizacją w dyplomacji. Ewa Daszkowska podjęła studia podyplomowe w dziedzinie zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, a ponadto posiada licencję zarządcy nieruchomości.

Ewa Daszkowska, która będzie pracować wraz z Andrzejem Wrońskim, dyrektorem krajowym na Polskę, oraz Justyną Kosowską sprawującą funkcję Property Managera, będzie zarządzać dwoma parkami logistycznymi położonymi na południowy zachód od Warszawy –P3 Piotrków i P3 Mszczonów – łącznie ponad 216.000 mkw. Jej obowiązki obejmują współpracę z takimi klientami, jak Fiege, JMP ID Logistics, FM Logistic, Inpost oraz Kuehne + Nagel, dbałość o szybkie i efektywne rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz nadzorowanie planowych prac utrzymaniowych w obu lokalizacjach, a także zarządzanie budżetami i wykonywanie innych zadań administracyjnych.

W Polsce P3 posiada i obsługuje cztery parki magazynowe o łącznej powierzchni 500.000 mkw. z możliwością zabudowy prawie 800.000 mkw. dodatkowej powierzchni dla klientów.

P3 stanowi własność spółek TPG Real Estate i Ivanhoé Cambridge.

 
 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA