PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Palmer Capital zatrudnia specjalistów

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2014 12:49

Palmer Capital zatrudnia specjalistów

Do zespołu nowo otwartego biura Palmer Capital dołączyli Mateusz Siejka i Magdalena Tomaszewska.

REKLAMA

Palmer Capital, firma specjalizująca się w zarządzaniu funduszami nieruchomości komercyjnych, powołała Mateusza Siejkę (32 lata) na stanowisko dyrektora zarządzającego nowo otwartego biura firmy w Polsce. Do zespołu dołączy również Magdalena Tomaszewska (30 lat), która zajmie stanowisko junior asset manager.

Mateusz Siejka jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, kilku kierunków studiów podyplomowych zarówno w Szkole Głównej Handlowej, jak i na brytyjskich uczelniach Sheffield Hallam i Nottingham Trent University. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Do Palmer Capital przeszedł z Bywater Properties Group, gdzie pełnił funkcję menedżera polskiego portfolio nieruchomości firmy oraz wiceprezesa zarządu spółki. Swoje doświadczenie zdobywał również w takich firmach jak: TriGranit Development Polska, Budimex S.A. i Budimex Nieruchomości. W Palmer Capital będzie odpowiedzialny za wejście firmy na polski rynek, co dla angielsko-niemieckiego funduszu zarządzającego nieruchomościami, stanowi ważny krok w planach ekspansji w Europie Środkowej.

Magdalena Tomaszewska (30 lat) do Palmer Capital przeszła z warszawskiego oddziału Bywater Properties Group, gdzie pracowała jako property manager. Wcześniej zdobywała doświadczenie na rynku nieruchomości w polskim biurze King Sturge. Magdalena Tomaszewska jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła też studia podyplomowe zarządzania nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa.

Palmer Capital zatrudnia obecnie w Europie 34. specjalistów ds. nieruchomości, funduszy kapitałowych, oraz zarządzania aktywami w biurach zlokalizowanych na terenie Słowacji, Czech, Holandii, Niemiec, Bułgarii, Rumunii i Rosji.

Palmer Capital to założona w 1992 roku prywatna firma zarządzająca funduszami oraz nieruchomościami z aktywami wartymi 1 mld euro w Europie i mocnym portfolio w Europie Środkowej i Wschodniej. Nowe biuro firmy w Warszawie będzie dziewiątym w Europie i piątym biurem w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA